فهرست
بازگشت رونالدو به کالدرون "محبوب"
بازگشت رونالدو به کالدرون "محبوب"

بازگشت رونالدو به کالدرون "محبوب"

آی اسپورت- فقط دو بازیکن در تاریخ رئال مادرید سابقه هت تریک مقابل اتلتیکو را دارند . اولی آلفردو دی استفانو بود (1 نوامبر 1953 در پیروزی 3-4 رئال در متروپولیتانو) و دیگری کریستیانو رونالدو . بازیکن پرتغالی در دور برگشت لالیگای 12-2011 این موفقیت را کسب کرد .  شاهکاری که اگر کریستیانو امشب تکرارش  کند ، رئال را به قهرمانی لالیگای امسال نزدیک می کند .

در هفته سی و سوم ، رئال در یک بازی حساس در کالدرون به میدان می رفت . اتلتیکو می خواست که شانس های حضورش در اروپا را زنده نگه دارد و تیم مورینیو نیز فشار بارسلونا را بر روی شانه هایش حس می کرد . بارسا منتظر بود تا رئال امتیاز بدهد و خود را به صدر نزدیک کند . اما این کریستیانو بود که به داد مربی پرتغالی رئال رسید .

کریستیانو در دقیقه 25 رئال را پیش انداخت . فالکائو در دقیقه 25 گل تساوی را برای اتلتیکو زد . کریستیانو در دقیقه 69 دوباره رئال را جلو انداخت و در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی گل سومش را زد . خوزه کایخون در دقیقه 87 گل دیگر بازی را زد تا رئال گام مهمی به سمت لالیگای آن سال بردارد .

کریستیانو کلا ده بازی مقابل اتلتیکو داشته است : شش تا در لالیگا و چهار تا در کوپا که روی هم رفته 11 بار موفق به گلزنی شده است . دو گل آخرش از روی نقطه پنالتی بود که رئال را به فینال کوپا رساند . مسلما کریستیانو خطرناک ترین میهمانی است که کالدرون تجربه کرده است . چه بسا که اتلتیکو در کالدرون بیشتر از کریستیانو زخم خورده تا برنابئو .

     
آی اسپورت
2014-03-01 18:25:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر