فهرست

آمار فوق العاده ی برد های بایرن مقابل شالکه

آی اسپورت- بایرنی ها که با 19 امتیاز صدرنشین بلامنازع بوندس لیگا هستند در هفته ی 23ام میزبان شالکه ای خواهند بود که پس از تحمل یک شکست سنگین مقابل رئال پا به میدان می گذارد.
شکست 6 بر 1 شالکه برابر رئال موجب شد تا در روزهای اخیر رسانه ها به انتقاد از تاکتیک های کلر پرداخته و به او هشدار دهند تا در مقابل بایرن به قصد دریافت گل کمتر وارد میدان شود و به نوعی اتوبوس آبی گلزن کیرشنی ها را جلوی دروازه پارک کند.
اما نگاهی به آمار و ارقام رویارویی های دو تیم در بوندس لیگا کفه ترازو را به سوی بایرن سنگین تر می کند باواریایی ها از 43 باری که در مونیخ میزبان شالکه بوده اند 30 پیروزی بدست آورده اند و تنها در 6 دیدار تن به شکست دادند و در این رویارویی ها 111 بار دروازه ی آبی ها را گشوده اند و 36 گل هم دریافت کردند. آخرین بازی خانگی بایرن مقابل شالکه نیز 9ام فوریه ی 2013 برگزار شد که مونیخی ها با 4 گل به برتری رسیدند.
آمار کلی دو تیم نیز در لیگ 87 بازی رسمی بوده است که 44 بار بایرن پیروز شده و 18 بار هم برتری از آن معدنچی ها بوده است. در این دیدارها 180 گل برای بایرن به ثبت رسیده و در مقابل شالکه 97 بار دروازه مونیخ را باز کرده است. در شش دیدار گذشته ی دو تیم نیز بایرن به برتری رسیده است از نکات قابل توجه در دیدار امشب اینکه آبی های سلطنتی 533 دقیقه است که موفق به گشودن دروازه بایرن نشده است.
     
آی اسپورت
2014-03-01 18:40:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر