فهرست
درباره کنایه عجیب کی روش/ مربیان ایرانی شب ها می آیند؟
درباره کنایه عجیب کی روش/ مربیان ایرانی شب ها می آیند؟

درباره کنایه عجیب کی روش/ مربیان ایرانی شب ها می آیند؟

آی اسپورت- حضور مربیان باشگاهی در جلسه های تمرینی تیم ملی در کشورهای صاحب فوتبال، اتفاق چندان مرسومی نیست. در کشورهایی مثل ایران اما که مربیان خارجی قرار است آورده های فنی تازه ای برای کلیت فوتبال داشته باشند، هرگز عجیب نخواهد بود که مربیان باشگاهی در تمرین های تیم ملی رویت شوند. در ماه های ابتدایی حضور کی روش نیز، چند مربی داخلی از نزدیک متدهای تمرینی او را مرور می کردند اما حالا دیگر مدت هاست که هیچکدام از مربیان ایرانی، به تماشای تمرین تیم ملی نمی روند.


در آغاز مینی کمپ تازه تیم ملی، بسیاری از مربیان به موجب پایان رقابت های لیگ برتر در تعطیلات به سر می برند و تا چند روز علاقه ای به فکر کردن درباره فوتبال ندارند. گروهی دیگر از مربیان نیز به طور کلی دل خوشی از کی روش ندارند و لابد معتقدند که کی روش باید به تماشای تمرین های آن ها بیاید!  سرمربی تیم ملی نیز، تحلیل خاصِ خودش را روی این ماجرا دارد:«احتمالا مربیان ایرانی روزها خواب هستند و شب ها که ما تعطیل هستیم برای دیدنمان می آیند!».


سرمربی پرتغالی تیم ملی، کنایه تازه اش در مورد مربیان ایرانی را در شرایطی بر زبان آورد که در جلسه کنفرانس مطبوعاتی، هیچ اثری از لبخند و شوخی در چهره اش دیده نمی شد. رابطه کی روش و مربیان داخلی فوتبال ایران، اولین بار بعد از جام جهانی و با انتشار مداوم بیانیه های کانون مربیان رو به شکرآب شدن گذاشت و بعد از پایان جام ملت ها و مصاحبه های تند داخلی علیه کی روش، هوای این رابطه مه آلودتر از آن شد که بتوان در انتظار یک تعامل دو طرفه بین کی روش و داخلی ها بود. مربیان داخلی علاوه بر دستمزد کی روش، بازتاب های این مربی در بین رسانه ها و  در میان مردم را نمی پسندند و احتمالا تا به حال به این سوال فکر نکرده اند که چرا کی روش، به این سرعت توانسته راه محبوب شدن در ایران را طی کند.کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-23 15:00:19
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۸
محبوبیت کیروش از جنس محبوبیت فیلم های دهنمکی و محبوبیت احمدی نژاده. یه پوپولیست عوضی!
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
شبها برای چی بیان خجالت بکش مرد نا حسابی حالا دیگه به مربیای ما نظر بد داری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر