فهرست
از دارودسته اصفهانی تا نظامی های تبریز/ این فوتبالِ مظلوم!
از دارودسته اصفهانی تا نظامی های تبریز/ این فوتبالِ مظلوم!

از دارودسته اصفهانی تا نظامی های تبریز/ این فوتبالِ مظلوم!

آی اسپورت- یک هفته از پایان رقابت های لیگ برتر می گذرد و هنوز هم جنجال های مربوط به حساس ترین مسابقه هفته سی ام لیگ چهاردهم، به پایان نرسیده اند تا روزهای بیگانگی فوتبال ایران با آرامش، همچنان ادامه داشته باشد. درست از بعدِ سوت پایان مسابقه تراکتورسازی و نفت تهران تا به امروز، چندین مدل از گمانه زنی های عجیب و حواشی باورنکردنی در مورد نتیجه مسابقه مطرح شده اند و هنوز هم مشخص نیست که چه کسی برای اولین بار، خبر تساوی مسابقه همزمان را در استادیوم یادگار امام پخش کرده است.


کلیدی ترین بحثِ این روزها، موضوع گروه اصفهانی در راس هرم مدیریت فوتبال ایران است که ورزشی نویس های علاقه مند به ژانر جنایی  آن را به عنوان «باند اصفهانی» تعبیر می کنند. البته که شاید جمع شدن همشهری ها برای اداره فوتبال ایران کمی شائبه برانگیز باشد اما حقیقت آن است که نمی توان افراد را به سببِ شهر زادگاه شان، از مدیریت در فوتبال ایران منع کرد و از طرفی، تصور اینکه این گروه دور هم جمع شده اند و تصمیم گرفته اند با انتشار یک دروغ، فضا را به سود سپاهان تغییر دهند، تا حدودی دور از ذهن به نظر می رسد.برای اولین بار بعد از پایان مسابقه، سردار کریمیان به عنوان مسئول سپاه عاشورا و رئیس هیات مدیره تراکتور، به ماجرای این مسابقه واکنش نشان داده است و در کنار تکذیب تصمیم امنیتی برای آرام کردن جو بازی در تبریز، به شدت به داوری و طیف اصفهانی مدیریت فوتبال ایران تاخته و تهدید کرده است دست به افشای «برخی از مسائل» خواهد زد.آنچه در ماجرای مسابقه تراکتور-نغت، برخوردهای تند رسانه ای این روزها با فغانی و صحبت درباره مدیریت فوتبال ایران واضح به نظر می رسد، قرار گرفتن فوتبال در اولویت دوم همه صحبت هاست. در واقع حالا همه به جای تمرکز روی فوتبال، توانایی نفت در زدن کرنر، اشتباهات گلر تراکتور، تعویض های تونی بعد از اخراج آندو و عصبانیت عجیب خود آندو، دارند از این حرف می زنند که یک چیزی «آن بیرون» سرنوشت را عوض کرده است. البته که دروغ عجیب یادگار، روی سرنوشت مسابقه تاثیر گذاشته اما تاثیری در حد دو دقیقه از وقت های تلف شده و نه تاثیری که نظامی ها نیز به خاطرش وارد کارزار مصاحبه شوند.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-23 15:13:11
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
تصویر بالا همه چیز رو نشان میده داوری که از فاصله کم پنالتی نمی گیره نه اینکه نبینه. حرف های کفاشیان تو برنامه ورزش ومردم همون روز که قبل بازی دومی تراکتور تبریک گفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر