فهرست
لایک روز: جنتلمن نه غر می‌زند نه قهر می‌کند
لایک روز: جنتلمن نه غر می‌زند نه قهر می‌کند

لایک روز: جنتلمن نه غر می‌زند نه قهر می‌کند

آی اسپورت - پرسپولیس فصل آینده بعد از مدت‌ها می‌تواند به تیمی دوست داشتنی تبدیل شود. تیمی که سرمربی‌اش اتوبوس باشگاه را تا پاس شدن چک‌اش در عوارضی نگه نمی‌دارد و بازیکنانش برای حضور در تمرینات چرتکه نمی‌اندازند.
طارمی که خودش هنوز نتوانسته ماشین بخرد، در آستانه دربی جایزه 60-70 میلیونی بهترین بازیکن فصل را به مجتبی محرمی هدیه کرد. پس از بازی با الهلال، بازیکنان پرسپولیس نفری یک سکه از پاداش‌هایشان به کادرپزشکی و تدارکات دادند تا پاداش این افراد کمی بهتر شود و حالا معلوم شده برانکو ایوانکوویچ، همه سهمش از پاداش بازی با الهلال را به کارمندان باشگاه داده است. کارمندانی مثل پزشک، ماساژور و تدارکات که ماه‌هاست حقوق نگرفته‌اند و شرایط مالی مناسبی ندارند.
برانکو از زمان حضور در ایران بخاطر مشکلات مالی باشگاه نتوانسته حقوقش را بگیرد و حدودا بین 5 تا 10 هزار دلار دریافتی داشته است. با این وجود، او اعتراضی به این شرایط نکرده و تصمیم گرفته برای حفظ روحیه تیم در این شرایط پاداش برد را هم به دیگر کارمندان باشگاه بدهد. روحیه‌ای که تحمل این شرایط سخت را برای کادرفنی، بازیکنان و کارمندان باشگاه ممکن می‌کند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-23 16:11:11
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۶
خفه شید لنگیا, این جنتلمنه؟ این اسکول؟
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
یه مشت کیسه کش جمع شدن پیام میزارن گمشید تیمتونو جمع کنید. رفت و برگشت خوردید اسیا هم نرفتید بد بختا
مهدی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۶
نه شما با اون سرمربیتون با این ادبیات فاخر جنتلمنید!!
شایان
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۰
ادب داشته باش عزیز آبی
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۲۷
حسودیت میشه آآبلیمویی نه؟قلعه دزد خوبه یا منصور با کلاه بوقیش؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر