فهرست
سوال روز: فغانی به کدام شهرهای ایران می‌تواند سفر کند؟
سوال روز: فغانی به کدام شهرهای ایران می‌تواند سفر کند؟

سوال روز: فغانی به کدام شهرهای ایران می‌تواند سفر کند؟

آی اسپورت-محمدرضا فغانی امروز در حمایت از برادرش مصاحبه‌ای انجام داده است و از فحاشی‌ها و برخوردهای این مدت گلایه کرده است. البته او در طول مصاحبه بارها تلاش کرده عنوان کند که این حاشیه‌ها کوچکترین اهمیتی برای برادرش ندارد و او به قضاوت در بازی‌های بین‌المللی ادامه می‌دهد و به این اتفاقات داخلی توجهی ندارد. محمدرضا فغانی در پاسخ به این سوال که با وضعیت پیش آمده احتمالا علیرضا دیگر نمی‌تواند برای قضاوت به تبریز برود می‌گوید:«خب دیگر به تبریز نرود، چه می شود؟ 20 شهر دیگر تیم دارند.اصلا من اگر جای برادرم بودند دیگر بازی تبریز می دادند، می گفتم به این شهر نمی روم!»
البته این طبیعی است که فغانی بخواهد از برادرش در این شرایط دفاع کند اما باید به او یادآوری کرد که اگرچه مشکلات تبریز در این چند روز به شدت سروصدا کرده اما پیش از این هم فغانی با مدل داوری و برخوردش با بازیکنان مشکل‌ساز شده بود که آخرین آن مجید جلالی و سایپا بود. اگر قرار باشد او بخاطر حاشیه‌های داوری‌اش بگوید به فلان شهر نمی‌روم بجز تهران و کرج و تبریز و اهواز شهرهای زیادی باقی نخواهد ماند. احتمالا فغانی هم مثل ترکی مجبور میشود فقط بازی‌های استقلال و یکی،دو تیم دیگر و بازیهای آسیایی را سوت بزند!
  ۱۵  
آی اسپورت
2015-05-23 18:43:29
نظر دهید

۱۵ نظر
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
اشغال عوضی داری به استقلال تیکه میندازی لنگی اشغال؟ فغانی همیشه علیه استقلال بوده, نمونش بازی رفت با سپاهان و تراکتور, تو بازی با سایپا کرار رو اخراج کرد
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
فغانی تو همه ی بازیا ضد استقلال اشتباه داره. وقاحت هم حدی داه پرس پول لیسی مافیایی
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
اخه بیشرف فغانی که همیشه سر استقلالو بریده با ناداوری, چقدر شما لنگیا عقده ای هستین
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
استقلالیا که ازش متنفرا در ضمن این آدم مشکلات روحی روانی شدید داره و فدراسون باید قبل از اینکه بهش اجازه داوری بده باید ازش گواهی صحت و سلامت عقل بخاد
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
کدوم اسکلی این رو نوشته؟ معلومه لنگی هست. فغانی همیشه افتضاحات داوریش علیه تاجه
میثم تی تی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۴۵
پیشنهاد میکنم برادر فغانی به جای اینکه از تبریز بزرگ حرف بزنه بره با برادرش تو روستا گوسفند بچرونن
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۲۶
کس مادر همتون
-
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
نمیگه که استقلالیا ازش خوششون میاد منظورش اینه که کیسه ها اونقدر پخمه تشریف دارن که اگه سرشونم ببرن صداشون در نمیاد پس هی فغانی رو میزارن بازیهای کیسه
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
سر ما رو برید میخواد بیادتبریز که چی؟؟؟؟؟ ولی تو همون تهران هم راحتش نمیزاریم. در ضمن کسایی که الان دارن از فغانی حمایت میکنن مطمن باشید که یه روزی این بلا سر خودشون هممیاد. به یاد بیارین پارسال بازی تراختور با لنگ تو هفته اول محسن قهرمانی با ما چیکار کد... همه حمایتش کردن. چند هفته بعد برابر سپاهان با لنگ چیکار کرد...
ااااااااااورمیااااااااااا
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۰
فغانی کلا طرفای ازربایجانو بیخیال شه
چون چیز میشه چی میگن همون،جیززززززش چیز میزاریم یا خلاصه چیز میزی میشه دگ عه ..!
دکتر رضا
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷
حتی اگر بپذیریم که فغانی عالمترین و واردترین و آگاه ترین فرد به قوانین است
و از همین رو به آندو به دلیل عبور از دایره میانی کارت زرد داد،
دیشب نریمان جهان فاش کرد که پشت سر آندو بوده و دیرتر از او رد شده.
حال کارت به آندو را جز غرض ورزی، و کینه توزی آگاهانه و عامدانه می توان تفسیر کرد.
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۷
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
بوز کورت
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۰
نه تو رو خدا..؟ بعد این کاری که با ما تورکا کرد..دیگه باید خیلی پررو و بی شرف باشه، که پاشو تو منطقه آزربایجان بزاره... که هست البته!!!
ولی همونقدرم که بی شرفه ترسو و بزدل هست و از ترس جونش ابنورا آفتابی نمیشه...
-
پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۲۸
استقلال به اندازه ای که از فغانی لطم خورده از مظفری زاده پرسپولیسی و بقیه پرسپولیسی های دو آتشه نیز لطمه نخورده .تمام بازیهای سپاهان و استقلال و نیز تراکتور - استقلال یک نفره سپاهانو وتراکتورو بر استقلال پیروز کرده تا به ولایتش بد عهدی نکنه.احتملا سالها بعد در خاطراتش از افتخارات پیروزیش بر استقلال با ناداوریهاش حرف میزنه.نویسنده مقاله فوق قطع به یقین اگه مریض نباشه .سالم هم نیست وگرنه ناداوریهای فغانی علیه استقلال باعث محبوبیت دو چندان این داور مشکل دار برای فردوسی پور هست.
-
پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۲۸
استقلال به اندازه ای که از فغانی لطم خورده از مظفری زاده پرسپولیسی و بقیه پرسپولیسی های دو آتشه نیز لطمه نخورده .تمام بازیهای سپاهان و استقلال و نیز تراکتور - استقلال یک نفره سپاهانو وتراکتورو بر استقلال پیروز کرده تا به ولایتش بد عهدی نکنه.احتملا سالها بعد در خاطراتش از افتخارات پیروزیش بر استقلال با ناداوریهاش حرف میزنه.نویسنده مقاله فوق قطع به یقین اگه مریض نباشه .سالم هم نیست وگرنه ناداوریهای فغانی علیه استقلال باعث محبوبیت دو چندان این داور مشکل دار برای فردوسی پور هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر