فهرست
شایعه تتو؛ اشکان در ایران بازی نمی‌کند
شایعه تتو؛ اشکان در ایران بازی نمی‌کند

شایعه تتو؛ اشکان در ایران بازی نمی‌کند

آی اسپورت – بعد از انتشار خبر تمایل باشگاه استقلال به جذب اشکان دژاگه، شایعاتی عجیب در برخی رسانه‎ها منتشر شد. گفته می شد مدیران استقلال به وینفرد شفر سرمربی این باشگا هاعلام کرده اند که به دلیل تتوهای دژاگه، امکان جذب این بازیکن برای باشگاه وجود ندارد و به همین دلیل پیوستن کاپیتان تیم ملی به استقلال منتفی است! انتشار این خبر در فضای مجازی بازخوردهای زیادی داشت و باعث انتقادهایی از مدیران فوتبال ایران و باشگاه استقلال شد اما به نظر می رسد منتفی شدن پیوستن اشکان به استقلال دلایل مهم تری داشته باشد.

همین حالا در لیگ برتر تعداد قابل توجهی از بازیکنان ایرانی تتوهایی عجیب در سایزهای مختف دارند که این تتوها در نه در مسابقات بلکه در تمرینات به وضوح قابل مشاهده هستند. ضمن اینکه دژاگه با همین تتوها با پیراهن تیم ملی و در ورزشگاه آزادی بارها به میدان رفته و مشکلی پیش نیامده است. بنابراین احتمالا همه چیز به بی‌علاقگی این بازیکن به حضور در فوتبال ایران برمی‌گردد.

دژاگه پیش از این بارها پیشنهادهای بازی در ایران را رد کرده است. او دو پیشنهاد خوب پرسپولیس را در حالی که این تیم شرایطی فوق‌‎العاده داشت رد کرد. پیشنهادهایی از تراکتورسازی و سپاهان هم با پاسخ منفی او روبرو شد و طبیعی است که بازی کردن در استقلالی که وضعیت چندان مناسبی در لیگ برتر ایران ندارد، برای او جذابیتی نخواهد داشت. امروز محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‎‌های اشکان هم این موضوع را تایید کرد و گفت او تمایلی به بازی در باشگاه‌های ایرانی ندارد! به این ترتیب باید گفت شایعات درباره دلیل استقلالی نشدن او حقیقت ندارد و اشکان مثل همیشه قصد دارد در اروپا یا کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به فوتبال خود ادامه دهد.

۵    
آی اسپورت
2018-01-21 17:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر