فهرست
گزارشِ روز: تعطیلاتِ کارلتو
گزارشِ روز: تعطیلاتِ کارلتو

گزارشِ روز: تعطیلاتِ کارلتو

آی‌اسپورت – در شبی که کریس رونالدو یک هت‌تریکِ دیگر به کلکسیونِ افتخاراتش اضافه کرد و نصفِ برنابئو برایِ ایکر کاسیاس دست می‌زند و نصفِ دیگر هو‌ می‌کردنش، کارلو آنچلوتی، قهرمانِ لا دسیمایِ رئال، از وی.آی.پی باکس هفت گلِ تیمش را تماشا کرد، بازی‌ای که به احتمالِ زیاد آخرین حضورِ او در مادرید بود.
زمزه‌یِ آمدنِ رافا بنیتس روز به روز بلندتر می‌شود. گابریله مارکوتی دیشب رسما اعلام کرد مربیِ ناپولی سالِ دیگر مربیِ رئال خواهد بود. با این حال کارلتو هنوز امیدِ خودش برایِ پایانِ قراردادِ سه ساله‌اش با لوس بلانکوس را از دست نداده است: «باید سر فرصت و با آرامش وقایعِ این فصل را قضاوت کرد، چون این راهِ پیشرفت است. باشگاه در حالِ تصمیم‌گیری است، اما عجله‌ای در کار نیست. من در حالِ حاضر ارتباطی با باشگاه ندارم و منتظر تصمیم نهایی هستم. ما احتمالا سه‌شنبه یا چهارشنبه جلسه داریم تا تکلیفِ نهایی را روشن کنیم.»
آنچلوتی که در این شب تقریبا تمامِ سوالاتِ خبرنگاران را متوجه سرنوشت و آینده‌یِ خودش می‌دید، به نظر خیلی آرام و مطمئن می‌رسید: «چیزی که از من می‌پرسید نظرِ شخصی است و من هم بارها گفتم دوست دارم در مادرید بمونم. اگر نظر باشگاه چیزِ دیگری باشه قطعا خوشحال نخواهم شد. اما فوتبال همین است. وقتی مقطعی از فصل را از دست میدید زیرِ سوال میرید. ما فصلِ پیش لا دسیما بردیم، اما داستانِ این فصل متفاوت بود. من هیچکدام را فراموش نمی‌کنم.»
در پایان، آنچلوتی که بعد از بازی توسطِ کریس رونالدو هم حمایت شد، گفت: «آینده‌یِ من در سرم کاملا واضح است. یا در مادرید می‌مانم یا یک سال استراحت می‌کنم. ولی دوباره برمی‌گردم. من یک حرفه‌ای هستم و مربیگری را دوست دارم.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-05-24 08:51:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر