فهرست
دفاعیه سلیمان فلاح: اگر بد بودم چرا اولین خرید استقلال شدم؟
دفاعیه سلیمان فلاح: اگر بد بودم چرا اولین خرید استقلال شدم؟

دفاعیه سلیمان فلاح: اگر بد بودم چرا اولین خرید استقلال شدم؟

آی اسپورت - میلاد سلیمان فلاح اولین خرید استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل بود. بازیکنی که از نفت مسجد سلیمان به استقلال آمد تا شاید مشکل گلزنی این تیم را حل کند اما سلیمان فلاح هیچ کار ویژه ای برای استقلال انجام نداد تا خیلی ها بابت خرید چنین بازیکنی از امیر قلعه نویی انتقاد کنند و حتی مدعی شوند که میلاد برای پیوستن به استقلال پول داده است. مهاجم استقلالی ها در گفتگو با تسنیم البته از خودش دفاع کرده.
او در پاسخ به این سئوال که در حد استقلال نبوده، گفته: من 350 میلیون تومان قراردادم را به نفت مسجد سلیمان بخشیدم تا به استقلال بیایم. اگر من در حد استقلال نبودم، چرا سراغم آمدند و اولین خرید استقلال معرفی شدم؟ مگر استقلال بی دَر و پیکر است که هر بازیکنی بخواهد به استقلال بیاید یا به امیر قلعه‌نویی بازیکن معرفی کنند؟ استقلال آنالیزور دارد و بر اساس آن تصمیم‌گیری می‌شود.
نکته دیگری که سلیمان فلاح به آن اشاره کرده داستان پول دادنش برای حضور در استقلال است: 
اگر کسانی که این ادعا را کرده‌اند، سندی برای این موضوع دارند، «رو» کنند و اگر ندارند از آنها شکایت خواهم کرد. این مسئله جنبه حقوقی دارد و اگر روی هوا حرف زده باشند و عذرخواهی نکنند، شکایت می‌کنم. استقلال تیم بزرگی است و 2 سال پیش هم امیر قلعه‌نویی دنبال من بود. این مسئله را می‌توانید از یکی از آنالیزورهای استقلال و شاهرخ بیانی بپرسید. باز هم تاکید می‌کنم که اگر در حد استقلال نبودم، چرا به عنوان نخستین خرید به استقلال پیوستم؟


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-05-24 14:48:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر