فهرست
شایعه روز: بازگشت امیر قلعه نویی و امید ابراهیمی به سپاهان
شایعه روز: بازگشت امیر قلعه نویی و امید ابراهیمی به سپاهان

شایعه روز: بازگشت امیر قلعه نویی و امید ابراهیمی به سپاهان

آی اسپورت - در شرایطی که هنوز تکلیف مالکیت استقلال و پرسپولیس برای فصل آینده مشخص نیست شایعات مختلفی در مورد آینده بازیکنان این دو تیم به گوش می رسد.
یکی از این بازیکنان، امید ابراهیمی است که یکی از معدود خوبهای استقلال در فصل کابوس وار این تیم بود. او که قبل از دربی گفته بود که به احتمال زیاد در پایان فصل از استقلال جدا خواهد شد حالا و طبق شایعات قرار است به اصفهان برگردد و دوباره پیراهن سپاهان را بپوشد.
این شایعات جدا از انتشار در شبکه های اجتماعی ، در شماره امروز روزنامه ایران ورزشی هم منتشر شده. اما مهم تر از بازگشت ابراهیمی به سپاهان، احتمال حضور مجدد امیر قلعه نویی در این تیم است و گویا یکی از دلایل ابراهیمی برای اینکه دوباره پیراهن سپاهان را بپوشد، همراهی مورد علاقه اش است.
گفته می شود حسین فرکی هنوز با سپاهان به توافق نرسیده و به همین دلیل این باشگاه دنبال جذب امیر قلعه نویی است. هر چند که این خبر در حال حاضر تنها در حد یک شایعه است اما در فوتبال ایران، این شایعات هستند که تبدیل به واقعیت می شوند.

کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-24 09:27:51
نظر دهید

۴ نظر
علی
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۲
این آقا خیال کرده باز هم همون دور باطل جواب میده...آقای قلعه نویی، دست و پای الکی میزنی...دستت برای مردم رو شده...دیگه گذشت اون دوره ای که با لابی گری هر سال کاپ میدادن دستت...دوران «فوتبال پاک» شما تموم شد و رفت...حالا چه توی تهران، چه اصفهان، چه تبریز و چه جای دیگه...
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۵
سپاهان فوضیل موسی اف را داره که خیلی بهتر از ابراهیمیه.همینطور فرکی که از قلعه بهتره.فرکی هم از خداشه سپاهان بمونه
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۱۰
غلط کردین, امید تو اس اس می مونه, لنگ بدون مافیا هیچی نیست
سپاهانی
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۲۶
سپان با فرکی قهرمان شده چرا بره دنبال قلعه نوعی؟؟؟؟؟ ما به قلعه نوعی نیازی نداریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر