فهرست
اشپورت وان: داوری افتضاح بود
اشپورت وان: داوری افتضاح بود

اشپورت وان: داوری افتضاح بود

آی اسپورت- آینتراخت برانشوایگ در هفته 23ام بوندس لیگا میزبان بوروسیا گلادباخ بود که دیدار دو تیم با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید اما این بازی از این حیث که دنیل داوری دروازه بان ملی پوش ایران درون دروازه ی آینتراخت جای گرفته بود برای ایرانی ها حائز اهمیت است.
داوری پس از رهایی از بند مصدومیت در هفته ی 23 ام درون دروازه ی تیم قعر جدولی برانشوایگ قرار گرفت تا پس از یک هفته غیبت تاپولوویچ را نیمکت نشین کند. تساوی با گلادباخ که در رتبه ی 6ام جدول جای دارد برای این تیم پایین جدولی نتیجه ی خوبی محسوب می شود اما جمع آوری یک امتیاز نمی تواند آن ها را از انتهای جدول جدا کند.
کانال تلویزیونی اشپورت وان پس از پایان این دیدار در گزارشی عملکرد دنیل داوری را افتضاح خواند و او را مقصر اصلی در به ثمر رسیدن گل برای گلادباخ عنوان کرد. اشپورت وان در ادامه گزارش خود از این بازی می نویسد:" داوری در گل نخست گلادباخ افتضاح بود او کاملا دست و پا چلفتی بود تا با گل به خودی اش گلادباخی ها نخستین گل را به ثمر رسانند."
البته زبان تند انتقادی کارشناس این شبکه تنها به دروازه بان ایرانی ختم نشد آن ها تراشتیگن را که به تازگی زمزمه هایی جدی از پیوستنش او به بارسلونا به گوش می رسد بااشتباه خود موجب شد تا برانشوایگ به گل تساوی دست یابد تا او نیز همانند داوری از گزند رسانه ای اشورت وان مصون نماند.
     
آی اسپورت
2014-03-01 23:06:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر