فهرست
چهره روز: کریم، تکِ دلِ کی روش را برید!
چهره روز: کریم، تکِ دلِ کی روش را برید!

چهره روز: کریم، تکِ دلِ کی روش را برید!

آی اسپورت- وقتی که در ترکیبِ تیم ملی نوجوانان، دقیقه به دقیقه توپ را به تور دروازه رقبا پیوند می زد، خیلی ها او را کشفِ بزرگ علی دایی می دانستند و لقبِ دایی جدید فوتبال ایران را برایش در نظر می گرفتند. کریم در سایپا، یک پدیده تمام عیار بود و در هر تابستان، چند باشگاه مطرح برای خرید او صف می کشیدند. انصاری فرد در روزهای حضور افشین قطبی در تیم ملی، به این تیم دعوت شد و حساس ترین گل ملی اش را نیز در جدال آسیایی با کره شمالی به ثمر رساند. آن روزها، نام باشگاه های بزرگی به عنوان باشگاه های خواهان جذب این بازیکن مطرح می شد اما همه چیز فقط شایعه بود که اگر نبود، کریم به عنوان سوپرخریدِ تابستانی راهی پرسپولیس نمی شد و هواداران این باشگاه را ناامید نمی کرد. بعد از پرسپولیس، مهاجم جوان اردیبلی در لباس تراکتور دوباره آقای گلی فوتبال ایران را تجربه کرد و بالاخره تصمیم گرفت لژیونر شود. کجا؟ دسته دو فوتبال اسپانیا!


در همه این 4 سال، کریم انصاری فرد مهره مورد اعتماد و علاقه کارلوس کی روش بوده است. او شماره 10 تیمش را به انصاری فرد داده و او را در همه اردوها همراه خود برده است. کریم حتی در رقابت های جام جهانی برای تیم ملی بازی کرده اما شاید مجموعا یک یا دو بازی خوب برای تیم کی روش انجام داده باشد. در اولین ماه های حضور در اوساسونا، کریم همچنان عضو ثابت لیست های تیم ملی بود. او با نیمکت نشینی اوساسونا، به جام ملت ها رفت تا جلوی حمله کی روش به بنجامین ویلیامز را بگیرد. انصاری فرد حتی در دیدارهای دوستانه نوروزی تیم نیز فرصت بازی به دست آورد و این، آخرین تجربه حضور او در تیم مربی پرتغالی بود.


در لیست های تازه کی روش، دیگر خبری از کریم انصاری فرد نیست. حتی در لیست های که بسیار پروپیمان تر از همیشه اند، این مهاجم نتوانسته جایی در تیم ملی برای خودش دست و پا کند. بر خلاف مهاجم ایرانی اوساسونا که یا روی نیمکت این تیم است و یا در حال از دست دادن موقعیت های ایده آل، فوتبال ایران در این فصل صاحب مهاجمان نوک درخشانی شده است. از مهدی طارمی و مهدی شریفی گرفته تا ارسلان مطهری و صد البته سردار آزمون و کاوه رضایی و مسعود حسن زاده. حالا دیگر تیم ملی، جای جوان های آماده است و نه آن ها از فوتبالیست بودن، تنها اسمش را دارند. کریم، کی روش را ناامید کرده و حالا با این غیبت، تاوان این ناامیدکردن را می دهد. 


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-24 13:24:31
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
خیلی جالبه, اسم شهباززاده رو ننوشته که جنازش می ارزه به طارمی
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۹
کریم برگرد تبریز تیم خودت
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۸
ای اسپور من تازه متوجه شدم شما فقط طرفداریک تیم هستید واون هم پرسپولیس چقدر بوی بد می دهد تیم نفت تراکتور کم بازی کن داره چقدر شما رسانه متعفت هستید
کسری
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴
خخخخخخخخ. کریم تو مسلمون نیستی. چرا تکه دله منو بریدی. وااااااااااای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر