فهرست
مانچینی: من نگفتم موفقیت های مورینیو، حاصل کار من بود
مانچینی: من نگفتم موفقیت های مورینیو، حاصل کار من بود

مانچینی: من نگفتم موفقیت های مورینیو، حاصل کار من بود

آی اسپورت- روبرتو مانچینی مربی گالاتاسرای در مورد اظهاراتش پیرامون خوسه مورینیو توضیحاتی را ارائه کرد. وی اصرار کرد که منظورش این نبوده که او عامل اصلی سه گانه ی مورینیو در اینتر بوده است.

مانچینی اخیرا گفته بود موفقیت های ژوزه مورینیو در سن سیرو به این دلیل بوده که وی "وارث" تیم خوبی از مانچینی بوده است. وی همچنین گفت که او سازنده ی تیم کنونی پیگرینی، منچستر سیتی است که شانس کسب یک "چهارگانه" را دارد.

مورینیو در جواب حرف های مانچینی گفت که مانچو برای وی فقط "یک تیم پنج نفره" باقی گذاشته بود و حالا مانچینی درپی اصلاح حرف هایش است.

«من هرگز نگفته ام که مورینیو به خاطر تلاش های من برنده شد.»

«من فقط یک سوال در مورد مورینیو و پیگرینی پرسیدم و به سادگی گفتم وقتی آن ها وارد اینتر و منچسترسیتی شدند تیم هایی را تحویل گرفتند که به برد عادت داشتند.»

این مربی چهل و نه ساله درباره ی رابطه اش به رادیو دی جی گفت: «رابطه ام با مورینیو؟ ما فقط همکاریم. رابطه ی ما محدود به سلام و احوال پرسی ساده است.»

در این میان مانچینی که هدایت گالاتاسرای را از ماه سپتامبر بر عهده گرفته است اشاره کرد که به سرمربی گری ایتالیا علاقه مند است و فکر می کند مربی کنونی ایتالیا "چزاره پراندلی" احتمالا پس از جام جهانی پیش رو از سمتش کناره گیری خواهد کرد.

«تیم ملی ایتالیا در میان بهترین تیم های دنیاست و مربی گری در چنین تیمی به نظر عالی می آید.»

«من نمیدانم در آینده چه بر سر پراندلی می آید ولی مشخص است که من خیلی به مربی گری ایتالیا علاقه دارم.»

«در حال حاضر، این مساله مشکلی برای گالاتاسرای ایجاد نمی کند چون من از بودن در ترکیه راضی هستم.»

     
آی اسپورت
2014-03-01 21:17:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر