فهرست
حقیقتی که بالاخره فاش شد/ مشکل گابریل مصدومیت نبود
حقیقتی که بالاخره فاش شد/ مشکل گابریل مصدومیت نبود

حقیقتی که بالاخره فاش شد/ مشکل گابریل مصدومیت نبود

آی اسپورت- فرناندو گابریل برزیلی، تنها خرید قابل دفاع حمید درخشان برای پرسپولیس بود. هافبک گلنزن اما گل ساز سرخپوشان، به شدت مورد اعتماد این مربی قرار داشت و درخشان معمولا در همه مسابقه، او را 90 دقیقه در زمین بازی نگه می داشت. این روند خیلی زود با ورود برانکو تغییر کرد. گابریل که بعد از بازگشت از مصدومیت چند هفته ای با ماسک محصوص در زمین حاضر شده بود و هنوز نتوانسته بود به فرم خوب گذشته برسد، در مسابقه پرسپولیس با سپاهان تعویض شد و با اعتراض به تعویض، رابطه اش با کادر فنی جدید باشگاه را بحرانی کرد.


گابریل از زمان ورود برانکو، دیگر مهره ای کلیدی برای قرمزها به شمار نمی رفت. او قبل از برگزاری دربی تهران ناگهان از لیست نهایی تیم خط خورد و کمی بعد عنوان شد که این بازیکن «مصدوم» شده است. در همان مقطع، رسانه های نزدیک به پرسپولیس فاش کردند که مشکل گابریل، مصدومیت نیست و او با علم نیمکت نشینی در دربی تصمیم گرفته به طور کلی قید این مسابقه را بزند.


بعد از پیروزی در رقابت های هفته سی ام، گابریل به طور کامل از برنامه های برانکو برای دیدار با الهلال خارج شد. او در بازی اول در لیست 18 نفره جایی نداشت و حالا در بازی برگشت نیز در فهرست 20 نفره سفر به عربستان قرار نگرفت تا مشخص شود مشکل برانکو با او، هرگز مصدومیت نبوده است. درست از بعد انتشار لیست برانکو برای مسابقه عربستان، دوران حضور هافبک شماره 66 در پرسپولیس را باید تمام شده دانست. این بازیکن در مصاحبه ای تند تاکید کرده که در صورت ادامه کار برانکو، دیگر در پرسپولیس نخواهد ماند. او به خوبی می داند مدیران باشگاه از بین خودش و برانکو، سرمربی کروات را انتخاب خواهند کرد.


کدخبر»9405
     
آی اسپورت
2015-05-24 14:48:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر