فهرست
سناریوی ویژه استقلال: بازگشت رحمتی، آندو، منتظری و شریفات
سناریوی ویژه استقلال: بازگشت رحمتی، آندو، منتظری و شریفات

سناریوی ویژه استقلال: بازگشت رحمتی، آندو، منتظری و شریفات

آی اسپورت- تا زمان انتخاب سرپرست موقت استقلال زمان زیادی باقی نمانده است، این شخص با هماهنگی مالکان جدید مأموریت خواهد داشت با گزینه‌های مربیگری استقلال مذاکره و در نهایت سکان‌دار جدید این تیم را معرفی کند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و امروز شرکت سمند ایران‌خودرو برنده مزایده استقلال لقب بگیرد، پایه‌گذاری استقلال مدل جدید شکل می‌گیرد! اگر بخواهیم گزینه‌های داخلی مربیگری استقلال را پیش‌بینی کنیم، کار زیاد سختی پیش ‌روی‌مان نیست چرا که بر همگان روشن است پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه‌ها هستند و بعد از این دو نفر نام‌هایی همچون جواد زرینچه، مجید نامجومطلق و مهدی پاشازاده مطرح می‌شود که البته بعید به نظر می‌رسد سکان هدایت آبی‌پوشان به این سه نفر واگذار شود!
اگر سرمربی استقلال یک خارجی بود اصلاً‌ تعجب نکنید! به هر حال در فهرست مدیران جدید استقلال گزینه‌های خارجی هم خواهند بود. البته این انتخاب یک شرط بزرگ را به همراه خواهد داشت و آن نام این مربی است! تجربه رولند کخ آلمانی نشان می‌دهد مربی غیرایرانی در این تیم کار بسیار سخت و البته پرحاشیه‌ای را پیش‌رو خواهد داشت و علاوه بر مستطیل سبز در بیرون زمین فوتبال نیز رقبای خطرناکی دارد، پس نام سرمربی خارجی آبی‌پوشان باید آنقدر بزرگ باشد که کمتر حاشیه‌ای برایش به وجود بیاید.
یکی از مدیران فوتبال ایران که جزو گزینه‌های مدیریت این تیم مطرح می‌شود، برای نیمکت استقلال دو گزینه جدی پیش‌رو دارد؛ یک گزینه داخلی و یک گزینه خارجی. او علاوه بر مربی در صورت نشستن روی صندلی مدیرعاملی آبی‌ها به دنبال بازگرداندن چند ستاره این تیم است، ستاره‌هایی که در یکی، دو فصل اخیر بنا به دلایل مختلف استقلال را به مقصد تیم‌های دیگر ترک کردند، فرد مورد نظر قصد دارد با بازگرداندن بازیکنانی مثل سیدمهدی رحمتی، آندرانیک تیموریان، پژمان منتظری، اسماعیل شریفات و البته جذب تعدادی بازیکن مطرح لیگ برتری شروعی رؤیایی در استقلال داشته و تماشاگران را با این تیم آشتی دهد.
 
     
آی اسپورت
2015-05-24 15:27:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر