فهرست
دلخوری منصوریان از رحمتی/  نیمکت‌نشین می‌شود؟
دلخوری منصوریان از رحمتی/ نیمکت‌نشین می‌شود؟

دلخوری منصوریان از رحمتی/ نیمکت‌نشین می‌شود؟

آی اسپورت- کادر فنی استقلال در حال آنالیز فنی دیدار با سپاهان است و این احتمال وجود دارد که برای این دیدار دروازه بان شماره یک آبی پوشان را از لیست یازده‌تای فیکس تیم کنار بگذارد. شاگردان علیرضا منصوریان که در شانزدهمین دوره  لیگ برتر هنوز نتوانسته اند شرایط ایده آل مد نظر هواداران را ایجاد کنند، با شکست برابر نفت از رقابت های جام حذفی هم کنار رفتند تا اوضاع بدتر از قبل شود. درحالی که به اعتقاد کارشناسان و پیشکسوتان استقلال تعدادی از بازیکنان این تیم در حد و اندازه بازی برای آبی پوشان نیستند، انتقاداتی هم به عملکرد سیدمهدی رحمتی وارد شده. این درحالی است که رحمتی در بعضی از بازی ها عملکرد فنی خوبی داشته و توانسته مانع از شکست تیمش شود.

 در مورد سید استقلالی‌ها تحلیل های متفاوتی وجود دارد که بعضی از آنها خارج از مسائل فنی است. دیدار با نفت یکی از مواردی است که کادر فنی نسبت به اتفاقات پیرامون رحمتی دلخور است. این دروازه بان قبل از بازی با نفت به کادر فنی اعلام کرده بود که قادر به بازی کردن نیست اما بعد از گرم کردن گلر دوم نظرش تغییر کرده بود.

همه این موضوعات کادر فنی استقلال و در راس آن علیرضا منصوریان را ترغیب کرده که برای دیدار با سپاهان تصمیم جدیدی بگیرد.  این احتمال وجود دارد که رحمتی برای دیدار حساس برابر سپاهان در فهرست ۱۸ نفره آبی پوشان نباشد و حسینی درون دروازه بایستد. البته تا دیدار برابر سپاهان چند روز باقی مانده اما سرمربی آبی ها پس از بررسی همه احتمالات فعلا چنین تصمیمی را در ذهن دارد. البته شرایطی که علیرضا منصوریان در هیات مدیره دارد تاحدود دست و پای او برای تصمیمات قاطع تر را بسته است.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2016-12-22 16:14:00
نظر دهید

۴ نظر
جاوید
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد ...
استقلال این فصل همه چیش مشکل داره ، از لیدر و سرمربی بگیر تا مدیر فنی و سرپرست و کاپیتان ، این منصوریان اول فصل نیت اینو کرد که یه باند مخوف تو استقلال درست کنه که سالهای سال سند این تیمو به نام خودش بزنه ، درست مثل امیرخان قلعه نوعی ، دلیل بیرون انداختن بعضی بازیکنای باتعصب استقلال هم همین بود، ولی دیگه دلیلی برا بیرون کردن سید مهدی پیدا نکرد ...
کلا تیمو کرده فیلم طنز !!!
سید رضا
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
از رحمتی باندباز تر و بیشخصیت تر بازیکن نداریم
منتقد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۴۱
گفته بودم سم مهلک استقلال مهدی رحمتی است!
۵
محسن
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
ترجیح میدهم ده تا گل از سپاهان بخوریم اما بدون رحمتی و ابراهیمی.دو سه تا بازی بدون این دو نفر بد نیست.با هر نتیجه ای.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر