فهرست
میزبانی و میهمانی پرسپولیس و سپاهان در قطر
میزبانی و میهمانی پرسپولیس و سپاهان در قطر

میزبانی و میهمانی پرسپولیس و سپاهان در قطر

آی اسپورت - روزنامه ورزشی الشرق قطر در شماره امروز خود از شانس بالای ورزشگاه‌های جاسم بن حمد در شهر دوحه و الجنوب در شهر الوکره برای میزبانی از دو گروه از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

این روزنامه به احتمال انجام مسابقات به صورت متمرکز اشاره کرد و نوشت امکان برگزاری مسابقات در کشورهای ایران و عربستان به دلیل عدم انجام مسابقه تیم‌های هر کشور در کشور مقابل خبر داد و با توجه به گرمای هوا باید مسابقات در کشورهای جنوب غرب برگزار شود و ازبکستان شانس چندانی نخواهد داشت.

این روزنامه در ادامه به وجود چهار ورزشگاه جاسم بن حمد، الجنوب، اسپیتار و ورزشگاه خلیفه اشاره کرد که تیم‌ها می‌توانند بدون مشکل در این ورزشگاه ‌ها تمرین کنند. وجود امکانات لازم و کافی در شهر دوحه یکی دیگر از نکات مورد توجه خواهد بود. با توجه به حضور تنها دو تیم از کشور قطر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به نظر می‌رسد در صورت موافقت ای‌اف‌سی با پیشنهاد برگزار مسابقات به صورت مجتمع و میزبانی قطر، تنها گروه‌ الدحیل و السد در کشور قطر برگزار شود.

الدحیل در گروه سوم رقابت‌های با تیم‌های پرسپولیس ایران، الشارجه امارات و التعاون عربستان همگروه است و با سه امتیاز در جدول قرار دارد. السد نیز در گروه چهارم رقابت‌ها همگروه تیم‌های سپاهان ایران، العین امارات و النصر عربستان است و با چهار امتیاز صدرنشین است. 

 

 

     
آی اسپورت
2020-04-02 15:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر