فهرست
حکم کتک‌کاری دربی: 3جلسه محرومیت برای سوشا و حنیف
حکم کتک‌کاری دربی: 3جلسه محرومیت برای سوشا و حنیف

حکم کتک‌کاری دربی: 3جلسه محرومیت برای سوشا و حنیف

آی اسپورت- بر اساس حکم کمیته انضباطی برای متخلفان دربی، سوشا مکانی و حنیف عمران‌زاده، دو بازیکنی که پس از پایان دربی تهران کتک کاری کردند هر کدام 3 جلسه از همراهی تیم‌شان محروم هستند. امید عالیشاه، علیرضا نورمحمدی، امیرحسین صادقی و هرایر مگویان از دو تیم هم بخاطر درگیری‌های حاشیه بازی باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارند.
نکته جالب این حکم، محرومیت کاملا مساوی برای متخلفان دو تیم است. 3 جلسه برای محرومان اصلی و یک جلسه برای محرومان فرعی. توازنی که باز هم این ذهنیت را به وجود می‌آورد که کمیته انضباطی بدون توجه به ماجرا و تخلف رخ داده به صورت مساوی متخلفان دو تیم را جریمه می‌کند. به طور مثال در ماجرای دربی عمران‌زاده بعد از کری سوشا برای تماشاگران استقلال با مشت به صورت او زد و درگیری را آغاز کرد. جریمه‌ای برابر برای این دو نفر، از احکام منحصر به فرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران است. هر چند شاید همین محرومیت به نفع سرخ‌ها باشد و بهانه‌ای شود تا پرسپولیسی‌ها برای فصل آینده سراغ یک دروازه‌بان مطمئن بروند.

کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2015-05-24 18:00:02
نظر دهید

۷ نظر
مشروح
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
تقریبا تو هر بازی بازیکنان سابق استقلال میان به تماشاگرای پرسپولیسی 4 نشون میدن و هیچ اتفاقی نمیوفته ولی یک بار فقط یک بار یک نفر با استقلالیها 6 نشون داد و حنیف با مشت و لگد افتاد به جونش و در نهایت هم هر دو به یک اندازه محروم شدند! آیا این خود حمایت دوباره فدراسیون از استقلال نیست؟ اگه یادتون باشه پارسال وقتی میخواستند حکم فکر کنم آندو رو بدن گفتند چون استقلال تو آسیا بازی داره حکم بعد از بازی آسیایی استقلال صادر میشه ولی الآن یک روز قبل بازی سوشا رو محروم می کنند تا روحیه اش ضعیف بشه!
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۲
لنگ تیم نیست، طویله هست، همه شون وحشی و بی فرهنگن، هواداراشون هم از قشر بی فرهنگ و بی سواد و اراذل اوباش هستن
امیر تبریز اوغلی
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
اگه تو تبریز بود 3تراختور کبیر رومحروم میکردن از تماشاگر. اما لنگ 3میلیون.. راستی چرا تا حالا نشده که با این همه فحاشی و درگیری تو دربی دره پیت تهران بدون تماشاگر باشه؟؟؟
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
لنگیای بی سواد ههههه هههه اراذل اوباش
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۵۵
حسن زاده کیسه کش چون تیمش رفت و برگشت شده از دست پرسپولیس عصبانیه
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۹
طویله او تیم بی صاحابته کیسه کش که دوزار هم نمی ارزه و کسی مفت هم نمی خرتش.وحشی و بی فرهنگ هم خودت و اون هم پیاله های خودتن که همه یه مشت لات و اوباش هستین.اون از مربیتون که مافیاست و این از بازیکناتون که حنبه باختن تو دربی رو ندارن
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۱۰
مگه هر کامنتیو باید تایید کنید. این کامنتای بی ادبانه رو پاک کنید خاهشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر