فهرست
دفاعیه حامد لک:وقتی از شرم نتوانی از خانه بیرون بیایی
دفاعیه حامد لک:وقتی از شرم نتوانی از خانه بیرون بیایی

دفاعیه حامد لک:وقتی از شرم نتوانی از خانه بیرون بیایی

آی اسپورت-بالاخره سرو کله حامد لک پیدا شد! این دروازه بان با گل‌های عجیب و غریبی که در هفته‌های پایانی لیگ برتر دریافت کرد یکی از مقصران اصلی قهرمان نشدن تراکتورسازی بود.عده‌ای ضعف دروازه‌بانی و آنهایی که بدبین‌تر بودند مسائل پشت پرده را عامل گل‌های دریافتی تراکتور می‌دانستند. حامد لک که در این روزها سکوت کرده بود در نهایت سکوتش را شکست و بعد از مدتها از خودش دفاع کرد و از دلایل افتش در این فصل گفت.
او در اینستاگرامش نوشت:«من تو این دو سال تمام تلاشمو کردم که مفید باشم که هم تیم محبوبم موفق باشه هم به تیم ملی برسم. من هم روزای خوب داشتم مثل اولین قهرمانی بدون گل خورده درخشش تو جام شهدا و تو بازی هایی که سه امتیاز آوردم که حتی مربیان حریف هم تایید کردن و... هم کمی روزای بد داشتم که گوشه‌ای از دلایلِ شو میگم که شما عزیزان هم بدونید: پارسال در عین شایستگی از تیم ملی خط خوردم واسه جام جهانی ولی خوب نظر مربی مهم بود و احترام گذاشتم، تا حالا فکر کردید چقدر سخته با اولین اشتباه تو رسانه ملی مورد بازخواست قرار بگیرید و کل آبروتون بره، چقدر طاقت فرساست از شرم نتونی از خونه بیای بیرون...»
لک که مشخص است در این مدت مورد حملات شدید هواداران تبریزی قرار گرفته از آنها می‌خواهد که او را حلال کنند:«بخدا منم آدمم خانواده دارم، پس خواهش میکنم یه لحظه خودتونو جای من بزارید و فقط یکم به من حق بدید بخدا من از همتون ناراحت ترم.حلالم کنید یاشاسین اذربایجان.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-24 18:10:17
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۷
حامد دروازه بان خوبیه ولی بدلیل اعتماد به نفس پایین ونداشتن تمرکز بالا بدرد تیمهای پر طرفدار نمیخوره مقایسا کنید حامد صبا با حامد تراکتور
kral
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۴
ایشالا سال بعد قهرمانیم
قهرمان نشدن تراکتور تقصیر حامد لک نیست باشگاه باید یه دروازه بان خوب دیگه هم داشته باشه واسه روز مبادا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر