فهرست
محرمی: هر ۱۰۰ سال یکی به معرفـت طارمی پیدا می‌شود
محرمی: هر ۱۰۰ سال یکی به معرفـت طارمی پیدا می‌شود

محرمی: هر ۱۰۰ سال یکی به معرفـت طارمی پیدا می‌شود

مجتبی محرمی، مردی که هنوز هم محبوب دل پرسپولیسی‌هاست و هرگز هم سرش را جلوی کسی خم نکرده و این‌بار هم اگر راضی شد تا جایزه مهدی طارمی را قبول کند به اصرار حسین هدایتی و سایر دوستان بود. گفت‌وگوی او با روزنامه خبروزشی را بخوانید. 

ماجرای جایزه مهدی طارمی از کجا شروع شد؟(باخنده) خود شما با مهدی مصاحبه کردید و با انتشار لطف و محبت طارمی باعث شدید صدها تلفن به من شود.
چه کسانی تماس می‌گرفتند؟هرکس که فکرش را بکنید، از خبرنگاران رسانه‌های گروهی بگیرید تا همبازیانم و برو بچه‌های پرسپولیس که مدام زنگ می‌زدند. یکی تبریک می‌گفت، یکی شوخی‌ می‌کرد. یکی می‌گفت ماشین را بیاور با هم برویم شمال و...
ولی خوب یادمان می‌آید در مصاحبه ای گفتید، جایزه مهدی طارمی را قبول نمی‌کنید؟مطمئن باشید همین تصمیم را داشتم. مهدی طارمی بچه بامعرفتی است. هر ۱۰۰ سال یک بار و توی ۱۰۰ میلیون نفر شاید یکی به معرفت این جوان پیدا شود اما واقعاً این جایزه حق خود مهدی است.
چرا؟خوب می‌دانم مهدی بچه بوشهر است. مال و اموال آنچنانی هم ندارد و می‌دانم زیر پای خودش هم ماشین نیست ولی آمده می‌خواهد جایزه‌اش را به کس دیگری ببخشد این خیلی حرف است. خیلی!
چه شد که بالاخره کوتاه آمدید و پذیرفتید؟دوستان، مردم، حاج‌حسین هدایتی، خود مهدی طارمی و وکیلش خیلی اصرار کردند. باور کنید نمی‌خواستم قبول کنم. خودتان اخلاق مرا می‌شناسید. طی این همه سال با وجود مشکلات فراوانی که داشتم، کمک کسی را قبول نکردم، این بار هم اگر حاج‌حسین به من قول نمی‌داد قبول نمی‌کردم.
چه قولی؟قول داد یک ماشین بهتر برای مهدی طارمی بخرد. حاج‌حسین توی رختکن بعد از بازی پرسپولیس و الهلال هم به خود مهدی قول این ماشین را داده بود و وقتی مطمئن شدم پذیرفتم.
قرار است نتیجه مزایده چهارم باشگاه پرسپولیس تا فردا اعلام شود، پیش‌بینی‌ خودتان چیست؟من امیدوارم پرسپولیس به دست پرسپولیسی‌ها بیفتد. بحث مجتبی محرمی وسط نیست اما حاج‌حسین هدایتی، کریم باقری، علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا اسامی کوچکی نیستند. خداوکیلی نباید پرسپولیس را به اینها سپرد؟
ولی ظاهراً رقبای گردن‌کلفتی دارید.قبلاً هم به شما گفتم مگر سایپا یا ایران‌خودرو بخش خصوصی هستند؟ بارها گفته شده که قرار است باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار شود. از لحاظ قانونی هم باید بخش خصوصی واقعی باشد.
بالاترین پیشنهاد را هم شرکت استیل‌آذین ایرانیان داده، درست می‌گوییم؟بله، اسم مزایده رویش است. باید شخص یا شرکتی که بالاترین پیشنهاد را داده برنده شود...
البته باید اهلیت سهامداران تأیید شود؟اهلیت علی کریمی، کریم باقری و مهدی مهدوی‌کیا که نیازی به تأیید ندارد. اهلیت این افراد را باید هواداران پرسپولیس را تأیید کنند که می‌کنند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-24 18:40:47
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۵۹
برو بابا بدم اومد ازت ، میمردی اسم دایی رو میگفی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر