فهرست
واکنش پرسپولیسی‌ها به حکم کمیته انضباطی:من چرا؟
واکنش پرسپولیسی‌ها به حکم کمیته انضباطی:من چرا؟

واکنش پرسپولیسی‌ها به حکم کمیته انضباطی:من چرا؟

آی اسپورت-بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه و در شرایطی که برای سفر به عربستان آماده می‌شدند از حکم محرومیت‌شان بخاطر اتفاقات دربی با خبر شدند و واکنش‌های شدیدی هم به حکمشان داشتند. البته آنها که فعلا ترجیح می‌دهند تمرکزشان را برای بازی فردا بگذارند در جملاتی بسیار کوتاه به این حکم اعتراض کرده‌اند.
امید عالیشاه که یک جلسه محروم شده گفت:«‌چرا بدون اینکه ما را بخواهند حکم برایمان صادر کردند. چرا صحبت‌های ما را نشنیدند؟!من قصد عبور از تونل ورزشگاه آزادی را داشتم که امیرحسین صادقی به سمت من حمله کرد و گردن مرا گرفت. در دربی رفت هم 3 جلسه بی مورد مرا محروم کردند. واقعاً به کمیته انضباطی خسته نباشی می‌گویم. من قطعاً به این حکم اعتراض می‌کنم.»
رضا نورمحمدی هم مانند عالیشاه محرومیتش یک جلسه‌ای است:«واقعاً از این حکم تعجب می‌کنم. من در صحنه درگیری نبودم و فقط قصدم آرام کردن شرایط بود. نیازی نداشتم با بازیکنان درگیر شوم. تیم ما پیروز میدان شده بود.ما هم اکنون در فرودگاه هستیم و نمی‌دانم این حکم قطعی است یا خیر. اما حتما شرایط را برای اعتراض دنبال می‌کنم. من حتی از تونلی که بازیکنان می‌رفتند، نرفتم و با تماشاگران در حال شادمانی بودم. شاید عکس‌هایی که اعضای کمیته انضباطی دیده‌اند آنها را به اشتباه واداشته که این حکم را دادند.»
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2015-05-24 18:49:10
نظر دهید

۶ نظر
امیر تبریز اوغلی
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
اگه تو تبریز بود 3تراختور کبیر رومحروم میکردن از تماشاگر. اما لنگ 3میلیون.. راستی چرا تا حالا نشده که با این همه فحاشی و درگیری تو دربی دره پیت تهران بدون تماشاگر باشه؟؟؟
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
لنگیای وحشی غلط کدرن
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۴۴
این عالیشاه تا چهار روز پیش سر چهارراه گدایی می کرد
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۳
این لنگیا غلط اضافی کردن
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۵
این عالیشاه خیلی وحشیه
-
يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۴
فدراسیون کیسه کش نمی خوایم نمی خوایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر