فهرست
مورینیو: بین دو نیمه حتی یک کلمه هم حرف نزدم
مورینیو: بین دو نیمه حتی یک کلمه هم حرف نزدم

مورینیو: بین دو نیمه حتی یک کلمه هم حرف نزدم

آی اسپورت- مربی چلسی ژوزه مورینیو از جدیدترین روشش برای هدایت تیم در بین دو نیمه پرده برداشت. وی گفت در جریان برد 1-3 تیمش مقابل فولام در بین دو نیمه روش "سکوت درمانی" برای افزایش تمرکز شاگردانش استفاده کرده است.

دو تیم فولام و چلسی در پایان نیمه ی اول با نتیجه ی 0-0 مساوی به رختکن رفتند در حالی که چلسی با تعادل خوبی در نیمه ی اول بازی کرده بود و فولامی ها به شدت برای کسب امتیاز و ماندن در لیگ تلاش می کردند.

چلسی در نیمه ی دوم بسیار عالی کرد و هت تریک آندره شروله در دقایق 52، 65 و 68 فولامی ها را به شدت شوکه کرد. مردان ماگات فقط توانستند در دقیقه ی 74 یکی از گل ها را روی حرکت هایتینگا جبران کنند.

احتمالا روش جدید مورینیو عامل بازی خیلی خوب مردانش در نیمه ی دوم بوده است.

«بین دو نیمه هیچ چیز، حتی یک کلمه به زبان نیاوردم. وارد رختکن شدم، سپس بیرون آمدم.»

مربی پرتغالی به بی بی سی گفت:«من نمیدانم آیا کس دیگری برای تیم صحبت کرد یا نه. من درون رختکن نبودم. نیمه ی دوم واکنشی بسیار عالی به بدترین عملکرد فصلمان در نیمه ی اول بود.»

«نیمه ی دوم یکی از بهترین نمایش های این فصلمان بود. ما توپ را به خوبی حرکت دادیم. من نمی توانستم هر یازده بازیکنم را تعویض کنم. دوست داشتم این کار را بکنم اما فقط سه انتخاب داشتم. بنابراین هیچ کاری نکردم.»

مورینیو سپس عملکرد عالی شورله در "کراون کوتیج" را ستود و گفت:«شورله در برابر دروازه ی حریف خیلی آرامش داشت.»

مورینیو از افزایش فاصله ی تیمش با آرسنال بسیار خوشحال بود ولی مزیت فاصله ی آن ها با منچستر سیتی به لطف دو بازی بیشتر را "دروغین و غیر حقیقی" دانست. او از سخنان فلیکس ماگات که گفته بود تیم هایی مانند چلسی در معرض آسیب دیدگی بازیکنانشان هستند را ستایش کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-01 23:13:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر