فهرست
آنچلوتی: به "سه گانه" فکر نمی کنیم
آنچلوتی: به "سه گانه" فکر نمی کنیم

آنچلوتی: به "سه گانه" فکر نمی کنیم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی در مصاحبه  پیش از بازی خود نمی خواست در مورد احتمال کسب سه گانه توسظ مادریدی ها صحبت کند.

پیروزی در دربی پیشرو کهکشانی ها را شش امتیاز بالاتر از تیم همشهری، اتلتیکو مادرید، قرار خواهد داد و بارسا در صورت برد احتمالی مقابل آلمریا به جایگاه دوم باز خواهد گشت.

رئالی هم همینک نام خود را به عنوان فینالیست جام حذفی اسپانیا "کوپادل ری" ثبت کرده اند و در رقابت های لیگ قهرمانان پس از برد 1-6 مقابل شالکه احتمالا در جمع هشت تیم برتر قاره ی اروپا قرار خواهند گرفت. ازینرو تعدادی از هواداران روی کسب سه گانه توسط قوهای سفید را در سر می پرورانند.

با این وجود آنچلوتی دوست ندارد فراتر از دربی یکشنبه شب با خبرنگاران صحبت کند. وی به خبرنگاران گفت:«ما به کسب سه گانه ی امسال فکر نمی کنیم. ما بازی های باقیمانده ی زیادی داریم و بردن تمامی بازها بسیار سخت است.»

«ما باید روی بازی های پیش رو تمرکز کنیم. فکر کردن به برد خیلی خوب است ولی ما بایدبازی به بازی پیش برویم.»

آنچلوتی همچنین ازینکه امیدهای اتلتیکو برای قهرمانی در صورت باخت مقابل رئال مادرید نقش برآب خواهد شد گفت:«ما فصل بسیار بلندی در پیش داریم. دیدار پیش رو بسیار مهم است. ما شانس این که شش امتیاز از اتلتیکو جلو بیفتیم را داریم ولی در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست.»

دیگو سیمئونه مربی اتلتیکو مادرید نیز رئال مادرید را "ترسناک ترین تیم اروپا" خوانده و از شانس بیشتر رقیبش برای برد در دربی فردا شب سخن گفته است.

با این حال مربی ایتالیایی رئال اعتقاد دارد، مادریدی ها برای برد مقابل اتلتیکو باید در بهترین شرایط ممکن قرار داشته باشند چرا که اتلتیکو تاکنون در خانه نباخته است.

«خیلی طبیعی است که پیش از بازی های اینچنینی احساس فشار کنیم. بازی بین دو تیمی خواهد بود که هر دو قهرمانانه برای قهرمانی در لیگ می جنگند.»

«مساله ی مهم، چگونه تحمل کردن این فشار است. در مورد این که آیا ما شانس بیشتری برای برد داریم یا نه ... ما سه امتیاز بالاتریم و بنابراین ما شانس بیشتری داریم ولی اتلتیکو از مزیت بازی در ورزشگاه خانگی اش بهره می برد. ما همه می دانیم که هواداران آن ها خیلی خوب از آن ها پشتیبانی می کنند.»

«ما باید در بهترین سطح خودمان در دفاع و حمله به میدان برویم. ما باید با شخصیت و شجاعت بازی کنیم. برای بردن باید در تمامی زمینه ها از اتلتیکو بهتر باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-01 23:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر