فهرست
کوئیزِ شانزدهم: دانشِ فوتبالیِ خودتان را به چالش بکشید
کوئیزِ شانزدهم: دانشِ فوتبالیِ خودتان را به چالش بکشید

کوئیزِ شانزدهم: دانشِ فوتبالیِ خودتان را به چالش بکشید

آی‌اسپورت – اول جوابِ سوالِ دیروز: استیو بروس هرگز موفق نشده در مقامِ مربی، منچستر یونایتد را شکست بدهد. اتفاقی که دیروز هم نیفتاد و منجر به سقوطِ هال سیتی شد.
 
اما کوئیزِ امروز: یکی از بارزترین خصوصیات مورینیو و تیم‌هایش قدرت‌شان در بازی‌هایِ خانگی است. اما این قدرت در دورانِ مربیگریِ او از پورتو تا نشستنِ دوباره‌اش رویِ نیمکتِ چلسی، مطلق نبوده است. اولین، آخرین و سنگین‌ترین شکست‌هایِ خانگیِ مورینیو را به خاطر دارید؟
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۶  
آی اسپورت
2015-05-25 11:32:37
نظر دهید

۶ نظر
خاچیک بابایانس
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۲
با سلام
شکستهای خانگی مورینیو عبارتند از:
1- شکست 2-1 مقابل اتلتیکو مادرید با تیم رئال مادرید در May 2013
2- شکست 3-1 مقابل رئال مادرید با تیم پورتو در Oct. 2003
3- شکست 3-0 مقابل میدلزبورو با تیم چلسی در Feb. 2006
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۶
تا آوریل سال ۲۰۱۱، از آخرین باری که مورینیو با تیم‌هایش در لیگ و در خانه، به تیم حریف باخته، ۹ سال می‌گذرد. در واقع در ۱۵۰ بازی که مورینیو با تیم‌هایش در زمین خانگی و در لیگ انجام داده‌بود، حتی یک شکست را تجربه نکرده‌بود.

آخرین باخت خانگی مورینیو، در زمان هدایت پورتو رقم خورد جاییکه در ۲۳ فوریه سال ۲۰۰۲، تیم بیرا مار موفق شد با نتیجه ۳–۲، مورینیو و تیمش را در خانه شکست دهد.۰ از آن زمان به بعد و تا ۲ آوریل ۲۰۱۱، مورینیو ۳۸ بازی با پورتو(شامل ۳۶ برد و ۲ تساوی)، ۶۰ بازی با چلسی(شامل ۴۶ برد و ۱۴ تساوی)، ۳۸ بازی با اینتر میلان (شامل ۲۸ برد و ۹ تساوی)و ۱۴ بازی را با رئال(شامل ۱۴ برد) در خانه برگزار کرده‌بود و بدون شکست مانده بود تا اینکه سرانجام در بازی برابر خیخون با نتیجه ۱–۰ مغلوب شد و پس از ۱۵۰ بازی، طعم شکست در خانه را چشید.سنگین ترین شکست خانگی مورینیو در سال 2003در مقابل ریال مادرید با نتیجه 3-1 رقم خورد.سنگین ترین شکست خارج خانه در مقابل بارسا با نتیجه 5-0 رقم خورد(2010).....دورتموند4-1ریال مادرید(2013)
علی
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
خوشم میاد دوزار ابتکار از خودتون ندارینا...ترجمه از سایت های اون ور آبی رو ازتون بگیرن، یه کوئیز درست و حسابی ندارین تحویل بدین...برای شکستن دندون بنده یه چهار پبج تا خوب ایرانیش رو بذارین ببینم میتونین منو ضایع کنین یا نه...فقط تقلب از نوع این عکس مال چه سالیه و اینا ممنوع...مطلب تحقیق شده...مرسی...
اکسل ویتسل
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
اولینش مربوط به بازی با اسپورتینگ خیخون بود در رئال با مرحوم پرسیادو آخرینش در دوره دومش در چلسی بود فصل اول که از اتلتیکو مادرید 3-1 باخت سنگین ترینش هم مربوط به دوره کاریش در رئال بود که باز هم 3-1 به بارسلونا باخت
علی خلعت
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۳۹
همین امسال با چلسی تو جام حذفی انگلیس! چلسی از واتفورد 4 بر یک شکست خورد
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۸
شکست چهاز یک به برادفورد در جام حذفی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر