فهرست
اتفاق روز: بازگشت برزیل به لیگ برتر ایران
اتفاق روز: بازگشت برزیل به لیگ برتر ایران

اتفاق روز: بازگشت برزیل به لیگ برتر ایران

آی اسپورت- حضور فولادنوین اهواز در رقابت های لیگ برتر، از همان ابتدا نیز شبیه به یک رویای دست نیافتنی بود. اهوازی ها بعد از مدت ها بحث و بررسی بر سر سرنوشت این باشگاه، راهکارهای قانونی حضور این تیم در لیگ برتر را مرور کردند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که سازوکار قانونی لازم برای لیگ برتری شدن فولاد نوین فراهم نیست. آن ها کمی بعد به این نتیجه رسیدند که امتیاز باشگاه را واگذار کنند اما جلوی خروج این امتیاز از استان خوزستان را بکیرند.


در روزهای اخیر، از نفت آبادان به عنوان جدی ترین گزینه خرید این باشگاه نام برده می شود. البته اگر آبادانی ها پول خرید امتیاز فولادنوین را پرداخت کنند، دیگر هیچ پولی برای خرید بازیکن نخواهند داشت و احتمالا در پایان فصل، به دسته پایین تر سقوط خواهند کرد! با این وجود، حضور یک ساله آن ها در لیگ هم ارزشمند خواهد بود و شور و شوق زیادی به لیگ برتر خواهد بود. عینک های ری بن تان را محکم کنید. برزیلی ها دارند می آیند.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-25 12:44:24
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
دیگه توبه کردیم با حریفامون اتحاد داشته باشیم! سپاهانیا بهمون رکب زدن! ولی آبادان و نفتش لیاقت حضور تو لیگ برتر رو دارن و در کنار تراکتور جزو معدود تیمهای ایران هستن که مردم شهرش عاشقانه فوتبال رو دنبال می کنن! اگه آبادان هم یادگار امام داشت هر هفته پر میشد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر