فهرست
عصبانیت افشارزاده: استقلال را منحل کنید!
عصبانیت افشارزاده: استقلال را منحل کنید!

عصبانیت افشارزاده: استقلال را منحل کنید!

آی اسپورت- لغو جلسه اعلام برنده مزایده چهارم، مدیرعامل باشگاه استقلال را به شدت عصبانی کرده است. بهرام افشارزاده که این روزها باشگاه اش را در بلاتکلیفی محض می بیند، از سازمان خصوصی سازی درخواست کرده است که باشگاه استقلال را منحل کنند!  او تصمیم دارد به دیدار وزیر ورزش برود و در این مورد با شخص وزیر گفتگو کند.لغو اعلام برنده مزایده: باید از پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی بپرسید که چرا مزایده امروز لغو شد. چرا شما رسانه‌ها به این مسئله نمی‌پردازید که به چه دلیل تکلیف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را مشخص نمی‌کنند. چرا انتقاد نمی‌کنید که وضعیت دو باشگاه قرار است چه زمانی مشخص شود. مردم که بازیچه نیستند که مدام مزایده را به تعویق بیندازیم. به ما می‌گویند با هیچ مربی صحبت نکنید تا تکلیف باشگاه در مزایده مشخص شود اما می‌بینیم که هیچ خبری نیست. بهتر است با این شرایط باشگاه را منحل کنند تا تکلیف همه مشخص شود.


 
خصوصی سازی بی نتیجه: این کارها سمِ مهلک برای فوتبال ایران و به خصوص دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است. یک‌سال است که مدام از برنامه‌ریزی‌ و بحث خصوصی‌سازی این دو باشگاه صحبت می‌کنند اما تکلیف مشخص نشد. زمان به سرعت می‌گذرد و نه با بازیکنی قرارداد بسته‌ایم، نه با مربی. بازیکن و مربی به باشگاه مراجعه می‌کنند و پول می‌خواهند ولی وضعیت روز به روز بحرانی‌تر می‌شود.


 
تاثیر مجلس بر لغو مزایده: در مجلس حضور ندارم و این را باید از مقداد نجف‌نژاد رئیس فراکسیون ورزش بپرسید که 135 امضا برای لغو مزایده جمع کرده بود. آقایان باید بگویند که ما چگونه عمل کنیم. ما همه فرصت‌ها از جمله بستن قرارداد با اسپانسر، تهیه لباس‌های فصل بعد و .. را از دست می‌دهیم و هیچ چیزی مشخص نیست.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-25 13:49:16
نظر دهید

۱ نظر
مجید
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲
بنده خدا تو را هم برای نابودی استقلال آورده بودند خبر نداری!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر