فهرست
رکوردی که منصوریان و ذوب‌آهن از دست دادند
رکوردی که منصوریان و ذوب‌آهن از دست دادند

رکوردی که منصوریان و ذوب‌آهن از دست دادند

آی اسپورت - ذوب‌آهن در دیدار مرحله یک هشتم نهایی برابر الاتحاد برای صعود احتیاج به پیروزی یک بر صفر داشت ولی با نتیجه 4 بر3 تن شکست داد تا ایران پس از 2 فصل نماینده‌ای در جمع 8 تیم برتر آسیا نداشته باشد. الاتحاد عربستان را باید گربه سیاه تیم‌های ایرانی قلمداد کرد. این تیم برای پنجمین بازی پیاپی موفق به شکست دادن نمایندگان ایران شد. نماینده عربستان دو بار ذوب‌آهن، دو نوبت سپاهان و یک مرتبه تراکتورسازی را شکست داده است.

در این دیدار پرگل، 7 بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد. ذوب‌آهن در دقیقه 53 با اشتباه مدافع الاتحاد به اولین گل به خودی خود در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا دست یافت ولی فاصله اولین گل به خودی به ثمر رسیده و دریافتی ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان تنها یک دقیقه بود و در دقیقه 54 دروازه نماینده ایران با اشتباه محمدباقر صادقی باز شد تا برای نخستین بار دروازه ذوب‌آهن با گل به خودی باز شود. هرچند این بازی در زمین بی‌طرف برگزار می‌شد ولی ذوب‌آهن میزبان این دیدار به حساب می‌آمد. این سومین باری بود که یک تیم ایرانی در زمین خودی 4 گل دریافت می‌کرد.

با این شکست دو رکورد خوب برای ذوب‌آهن و منصوریان مقابل عربستانی‌ها از بین رفت. ذوب‌آهن اصفهان برای نخستین بار در مرحله حذفی در برابر یک تیم عربستانی ناکام ماند. در ادوار گذشته این تیم اصفهانی، الهلال و النصر عربستان را حذف کرده بود. علیرضا منصوریان که خاطره بدی از آخرین حضور در مرحله یک هشتم نهایی داشت باز هم مثل لیگ قهرمانان آسیا 2017 در این مرحله در مجموع 2 بازی رفت و برگشت 6 گل دریافت کرد. این نخستین باری بود که منصوریان در تقابل با تیمهای عربستانی در مجموع دیدار رفت و برگشت بازنده از زمین خارج شد.

نود

۳    
آی اسپورت
2019-08-13 18:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر