فهرست
گزارش روز: امضا نکردن سه وزیر؛ دلیلِ لغو جلسه خصوصی سازی
گزارش روز: امضا نکردن سه وزیر؛ دلیلِ لغو جلسه خصوصی سازی

گزارش روز: امضا نکردن سه وزیر؛ دلیلِ لغو جلسه خصوصی سازی

 آی اسپورت- از حدود یک هفته قبل، وعده داده شده بود که باشگاه های قرمز و آبی پایتخت امروز مالکان جدیدشان را خواهند شناخت و نتیجه مزایده چهارم بالاخره رسانه ای خواهد شد. سازمان خصوصی سازی اما جلسه امروز را بدون اعلام دلیل خاصی لغو کرد. ساعاتی بعد، مشخص شدن که دلیل لغو جلسه اعلام برنده ها، امضا نشدن صورت جلسه توسط سه وزیر اقتصاد، دادگستری و ورزش بوده است.
 


بر اساس بندهای قانونی، «اهلیت» برنده های مزایده باید توسط این سه وزیر تایید شود و به نظر می رسد آن ها هنوز در مورد خریداران باشگاه، اطمینان حاصل نکرده اند و به فروش سرخابی ها با تردید نگاه می کنند. علیرغم جدی شدن حرف و حدیث های خصوصی سازی و شکل گیری چند مزایده در دولت روحانی، ظاهرا دولت همچنان به نتیجه ای شفاف در مورد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی نرسیده است و بلاتکلیفی دو تیم، ادامه پیدا خواهد کرد. مزایده های واگذاری این دو باشگاه در شرایطی مدام بدون نتیجه تمام می شود که مدیران باشگاه ها هنوز از آینده کاری شان اطمینان ندارند و طبعا در این شرایط، نمی توانند برای سرنوشت فصل بعد تیم شان تصمیم های کلیدی بگیرند.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-25 14:56:34
نظر دهید

۱ نظر
سینا
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
این وضعیت رو چندین سال هستش واسه پرسپولیس درست کردن که حالا تیمایی مثل سپاهان و تراختور ادعای تیم بودن دارن هر دولتی اومده به پرسپولیس ضربه زده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر