فهرست
آنالیز: سه ترفند تاکتیکی برانکو برای استحکام دفاعی مقابل الهلال
آنالیز: سه ترفند تاکتیکی برانکو برای استحکام دفاعی مقابل الهلال

آنالیز: سه ترفند تاکتیکی برانکو برای استحکام دفاعی مقابل الهلال

آی اسپورت-برانکو در بازی مقابل الهلال برای چیدن ترکیب تیمش دردسرهای زیادی دارد. مصدومیت و ناآماده بودن چند بازیکن کلیدی از بزرگترین مشکلات اوست. مهم ترین و محتمل‌ترین اتفاقی که پیش‌بینی می‌شود در بازی برگشت مقابل الهلال بیفتد این است که محسن بنگر با وجود عدم آمادگی کامل به ترکیب قرمزها اضافه شود و البته این اضافه شدن در سه حالت امکان پذیر است:
1-در حالت اول که علیرضا نورمحمدی از ترکیب پرسپولیس خارج شود و زوج همیشگی اومانیا و بنگر در قلب دفاعی قرار بگیرند و خیال برانکو از قلب خط دفاعی تیمش راحت باشد.
2- در حالت دوم اومانیا یک خط به جلوتر منتقل شود و در پست هافبک دفاعی بازی کند و بنگر و نورمحمدی در قلب دفاع بایستند و محمد نوری یک خط جلوتر بیاید و علیپور از ترکیب خارج شود. با این روش برانکو کمربند دفاعی‌اش را محکم‌تر می‌کند
3- حالت سوم تغییر در سیستم تیم است. ضعف علی‌عسگر که بازیکنان الهلال در بازی رفت بارها قصد استفاده از آن را داشتند شاید برانکو را به فکر دفاع سه نفره بیاندازد. شاید علی عسگر از ترکیب خارج شود و برانکو با اومانیا،بنگر و نورمحمدی خط دفاعی‌اش را سامان دهد.
در هر صورت برانکو در این بازی که الهلالی‌ها فقط برای حمله می‌آیند و دو ستاره هجومی خود را برای این دیدار آماده کردند با تفکر بهتر دفاع کردن به میدان می‌آید. برانکو قبلا در تیم ملی نشان داده که راه‌های دفاع کردن را به خوبی بلد است و همین مساله می‌تواند هواداران پرسپولیس را امیدوار کند. برای این که بدانیم او کدام یک از این سه راه را انتخاب می‌کند باید کمی منتظر بمانیم. شما فکر می‌کنید کدام یک از این سه راه برای مستحکم کردن دفاع پرسپولیس بهتر است؟

کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-25 18:12:03
نظر دهید

۴ نظر
محمد
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
نوع چینش نسبت.به.نوع.حرکت بازیکنا اهمیت کمتری داره.در مقابل الهلال باید خط دفاع رو ببریم.عقب تر تا از پاسهای عمقی استفاده نکنن و یه نفر هم جلوی شوتزنی رو تو پست هافبک دفاعی بگیره
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
لنگ بدون افتضاحات داوری هیچی نیست
کسری
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۸
به کوریه چشم کیسه کشا عربا رو پاره میکنیم
کسری
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۰
خدا با ماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر