فهرست
ونگر: امروز روز ما نبود، چون خودمان اینطور خواستیم
ونگر: امروز روز ما نبود، چون خودمان اینطور خواستیم

ونگر: امروز روز ما نبود، چون خودمان اینطور خواستیم

آی اسپورت- آرسن ونگر مربی تیم آرسنال اعتقاد پنالتی که داور به استوک سیتی هدیه داد "بسیار سخاوتمندانه" بود.

مایک جونز داور دیدار دو تیم آرسنال و استوک سیتی در دقیقه ی 76 این مسابقه در تصمیمی بسیار جنجالی به سود استوک اعلام پنالتی کرد.

والترز بازیکن استوک پشت این ضربه ایستاد و آن را به گل تبدیل کرد. در ادامه توپچی ها نتوانستند گل مساوی را وارد دروازه ی استوک کنند و این مساله باعث بوجود آمدن فاصله ی چهاز امتیازی بین آن ها و چلسی شد.

«دیدار سختی بودکه ما روی یک پنالتی که داور از روی بخشندگی برای حریف گرفت باختیم.»

ونگر به گزارشگر اسکای اسپورتس گفت:«جدای از این مساله من فکر می کنم در نیمه ی اول ما موقعیت هایی داشتیم و در آن ها اشتباه تصمیم گیری کردیم و به جای پاس دادن در دو یا سه صحنه شوت زدیم.»

«در نیمه ی دوم وقتی شروع به عقب راندن استوک به یک سومی دفاعی خودش کردیم، روی یک ضد حمله و ارسال بلند آن ها به پنالتی رسیدند.»

«دیگر هیچ کس نمی داند هندبال چه کاری است و چه کاری نیست. ما چندبار شاهد چنین موقعیتی بودیم؟ من می توانم به شما ده موقعیت نشان دهم که توپ به دست خورده و پنالتی نبوده است. دست بازیکن به سوی توپ نرفت.»

جدای از بحث پنالتی ونگر اعتقاد دارد توپچی ها باید به خاطر باخت خودشان را مقصر بدانند.

«امروز روز ما نبود، چون خودمان اینطور خواستیم.»

«در حمله خلاقانه بازی نکردیم و آن ها خوب دفاع کردند. ما باید خودمان باشیم و بازی ها را ببریم. نمایش امروزمان در حد یک مدعی عنوان قهرمانی نبود. این چیزی است که در خانه باید روی آن فکر کنیم.»

در یک صحنه برخورد بین چارلی آدام و الیویر ژیرو باعث مصدومیت جزیی مهاجم آرسنال شد ولی ونگر در این مورد شکایتی نداشت.

«فکر می کنم بازی، بازی فیزیکی بود. می دانستیم که استوک بیشترین تعداد خطا را در بین تیم های لیگ برتر دارد. ما این را پیش از بازی می دانستیم.  ولی اگر جنگنده بازی می کردیم می توانستیم موقعیت های خطرناک بیشتری ایجاد کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-01 23:19:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر