فهرست
کلوپ: آزمونی سخت را برابر نورنبرگ گذراندیم
کلوپ: آزمونی سخت را برابر نورنبرگ گذراندیم

کلوپ: آزمونی سخت را برابر نورنبرگ گذراندیم

آی اسپورت- یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند پس از پایان این دیدار مقابل نورنبرگ در هفته ی 23ام بوندس لیگا اعتراف کرد که پیروزی دشواری را علی رغم به ثمر رساندن 3 گل در وستفالن جشن گرفته است.
دورتموندی ها در نیمه نخست توپ و میدان را در اختیار داشتند و تلاش های زیادی برای به ثمر رساندن گل انجام دادند اما با وجود شایستگی های شاگردان کلوپ تساوی بدون گل نتیجه ای بود که در پایان نیمه اول بدست آمد. اما در آغاز نیمه دوم متس هوملس موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند تا طلسم دروازه شیفر شکسته شود سپس گل های لواندوفسکی و میکیتاریان نتیجه را 3 بر 0 به سود دورتموند به پایان برد.
کلوپ پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:" کار سختی را مقابل نورنبرگ داشتیم آن ها در فضاهای کوچک بسیار خوب بودند ولی ما به خوبی دفاع کردیم. در بین دو نیمه می دانستیم که اگر این سبک بازی را ادامه دهیم موفق خواهیم شد."
هنریک میکیتاریان هافبک ارمنی دورتموند هم که از برد در این دیدار و صعود به مکان دوم جدول خوشحال است می گوید:" امروز برای کسب هر سه امتیاز بازی هر کاری انجام دادیم بازی مقابل هامبورگ در ذهن ما نبود همیشه آخرین بازی و بازی آینده را به حساب می آوریم در نهایت موفق شدیم امروز پیروز شویم که سزاوار آن هم بودیم."
میکیتاریان در پایان اضافه می کند:" ما باید در دیدارهای باقیمانده پیروز شویم تا بتوانیم مکان دومی را برای خودمان حفظ کنیم تا پایان فصل بازی های زیادی مانده و راه سختی در پیش داریم."
     
آی اسپورت
2014-03-01 23:31:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر