فهرست
ادعای پیام صادقیان: برانکو می‌خواست خرابم کند
ادعای پیام صادقیان: برانکو می‌خواست خرابم کند

ادعای پیام صادقیان: برانکو می‌خواست خرابم کند

پیام صادقیان در حاشیه جشن گلریزان فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: ما برای کمک به این مراسم آمدیم تا زندانیان که به جرم غیرعمد در زندان هستند را آزاد کنیم. آنهایی که نباید در زندان باشند.چرا از پرسپولیس جدا شد: من را نخواستند چون برانکو می‌خواست من را خراب کند و به هدفش رسید. او با روح و روانم بازی می‌کرد. در صحنه‌ای که منجر به اخراجم از پرسپولیس شد من با برانکو صحبت کردم و به او گفتم می‌توانم پشت نیمکت هم گرم کنم. من هیچ وقت به کریم باقری بی احترامی نکرده و نمی‌کنم. در حد و اندازه‌ای هم نیستم که مقابل باقری بایستم. یکسری افراد نمی‌خواستند من در پرسپولیس بمانم و برایم حاشیه درست کردند. خوردبین گفت که ۱۳-۱۴ بار به من زنگ زده اما اصلاً چنین اتفاقی نیفتاده است. موبایل من همیشه باز است و همیشه پاسخگو هستم.
برخی‌ها، بعضی‌ها...: یکسری صحبت‌ها هست که به وقتش انجام خواهد داد و به مردم می‌گویم که چه کسانی نخواستند من در پرسپولیس بمانم. می‌خواهم به همان مردمی که مدام از من دلیل کنار رفتنم را می‌پرسم پاسخگو باشم. برخی مصاحبه کرده‌اند و و گفته‌اند من در تیم برانکو نیستم.فصل آینده...: از تیم‌های داخلی و خارجی پیشنهاد دارم، اما به تیمی می‌روم که بتوانم خودم را نشان بدهم.
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-25 18:42:23
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
خب جوجه از این بیشتر میخواست کجاتو خراب تر کنه،، تورو شب زنده داری ها با دوستان ناباب و اخلاق گندت خراب کرد
پرسپولیسی 60
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۳
گمشو بابا ... تو خراب خدایی هستی؟؟ از این خرابتر؟؟ برانکو بهت گفت برو ترامادول بزن؟؟ یا گفت شبها تا صبح بیدار بمون و قلیون بکش؟؟ آشغال عوضی
امین
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۴
خیلی آدم باید بی چشم و رو باشه که همچین حرفی بزنه!! معتاد بنگی قیافه ات داد میزنه چه کاره ای!! نیم ساعت نمیتونی تو زمین بدوی نفست بند میاد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر