فهرست
راجرز: در سطح چلسی، سیتی و آرسنال نیستیم
راجرز: در سطح چلسی، سیتی و آرسنال نیستیم

راجرز: در سطح چلسی، سیتی و آرسنال نیستیم

آی اسپورت- گل های لوئیس سوارس، رحیم استرلینگ و پنالتی دیرهنگام استیون جرارد برد شیرینی را برابر ساوتهمپتون در سنت ماری رقم زدند.

بعد از باخت 0-1 استوک سیتی و به تعویق افتادن دیدارهای منچستر سیتی به دلیل برگزاری بازی فینال "کاپیتال وان" لیورپولی حالا نزدیک ترین تعقیب کننده ی چلسی هستند که حالا چهار امتیاز از سایر تیم ها پیش افتاده است. در حالی که فقط ده مسابقه تا پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده است راجرز اعتقاد دارد مهم نیست تیمش برای قهرمانی به چند برد نیاز دارد و دوباره اظهار کرد تیمش در کورس قهرمانی نیست.

او به اسکای اسپورت گفت:«ما فقط می خواهیم به بردن ادامه بدهیم. ما ده بازی در ادامه داریم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی پیش می آید.»

«ما فقط می خواهیم بازی بعدی را ببریم. تمرکز ما روی این است. نمی خواهیم از خودمان جلو بزنیم.»

«ما از فوتبالمان لذت می بریم، سخت کار می کنیم، خیلی سخت. هدف کنونی ما بردن بازی بعدی است. تنها دغدغه ی فکر ما این است. من فکر می کنم ما با کارهایی که انجام می دهیم هماهنگیم.»

«همه در مورد چلسی، منچستر سیتی و آرسنال صحبت می کنند. این تیم ها سال ها در کورس قهرمانی لیگ برتر بوده اند. ما فقط روی خودمان متمرکزیم. من از اینکه بازیکنانم در طی هجده ماه این چنین پیشرفت کرده اند لذت می برم.»

«ما فقط می خواهیم به پیشرفتمان ادامه دهیم. از نظر ذهنی در حال قوی تر شدن هستیم. از نظر تاکتیکی ما با چند ترکیب مختلف دراین سال به میدان رفته ایم.»

«همیشه سعی می کنیم استیل خود را حفظ کنیم. ولی خوب است که در تیم انعطاف پذیری بیشتری داشته باشیم.»

راجرز از تلاش شاگردان در زمین ساوتهمپتون خوشحال بود چرا که آن ها در قالب ترکیبی جدید به میدان رفتند و پس از یک عملکرد دفاعی محکم و منظم هیچ گلی در این بازی دریافت نکردند.

راجرز گفت:«فکر می نم از نظر تاکتیکی بازیکنانم عالی بودند. ما از روش 2-4-4 لوزی استفاده کردیم و از فضای میانه ی میدان به خوبی بهره بردیم. از نظر دفاعی هم عالی بودیم. خطوط را قطع می کردیم، فضاهای خالی را پوشش دادیم و خوب حریف را پرس کردیم. ما سه گل زدیم و می توانستیم به پنج و شش هم برسیم.»

«من فکر می کنم عملکرد دفاعی ما مثل بازی با آرسنال بود. اینجا جای سختی برای بازی کردن است و ساوتهمپتون تیم سخت کوشی است که خوب حریف را پرس می کند. ما با و بدون توپ عالی بودیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-02 00:17:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر