فهرست
معطلی سه ساعته نفت در فرودگاه جده: به ایران برمی‌گردیم!
معطلی سه ساعته نفت در فرودگاه جده: به ایران برمی‌گردیم!

معطلی سه ساعته نفت در فرودگاه جده: به ایران برمی‌گردیم!

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص کارشکنی عربستانی‌ها در فرودگاه جده گفت: اینجا فقط به ما بی‌احترامی می‌کنند و ما زیر بار این ظلم نمی‌رویم. اکنون خواسته‌ایم گذرنامه‌های ما را بدهند تا برگردیم.
سه ساعت معطلی:  با مأموران فرودگاه جده دعوا کردیم، چون 3 ساعت و نیم است که ما را معطل کرده‌اند و پاسپورت‌های ما را نمی‌دهند که از گیت عبور کنیم. ابتدا گفتند ویزای ما فرودگاهی است و بعد هم بهانه انگشت‌نگاری را آوردند. خواستیم انگشت نگاری کنیم اما گفتند دستگاه خراب شده و حالا هم مشخص نیست دستگاه را کجا برده‌اند.
تماس با سفیر: با سفیر ایران در عربستان تماس گرفتیم که قرار شده او خودش را به سرعت به فرودگاه برساند و مشکل را حل کند. بعد از 3 ساعت و نیم معطلی گفتند در گروه‌های 5 نفره باید از گیت عبور کنیم اما ما قبول نکردیم، چون یک تیم هستیم و باید به صورت تیمی برویم.
 نفت کمتر از 15 دقیقه کاروان تیم الاهلی را از فرودگاه امام خمینی  بیرون آورد: این کارشکنی عربستانی‌هاست. نماینده باشگاه الاهلی به فرودگاه آمده اما می‌گوید این اتفاق مربوط به حکومت عربستان است و دست آنها نیست اما این اتفاق اصلاً عادی نیست.
     
آی اسپورت
2015-05-25 22:06:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر