فهرست
رم 0 - 0 اینتر: تساوی در المپیکو
رم 0 - 0 اینتر: تساوی در المپیکو

رم 0 - 0 اینتر: تساوی در المپیکو

آی اسپورت- دو تیم آس رم و اینترمیلان در رقابت های سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیکوی رم مقابل یکدیگر به میدان رفتند. رم از ابتدای این فصل نتایج خوبی کسب کرده و به فاصله ی 9 امتیاز پیش از این بازی، یوونتوس، صدر نشین 66 امتیازی را تعقیب می کردند. آن ها می خواستند با کسب سه امتیاز این بازی فاصله ی خود با صدر جدول را به عدد 6 برسانند. از سوی دیگر اینتر با 40 امتیاز پشت فیورنتینا ی 45 امتیازی در جایگاه پنجم جدول قرار داشت. اینتر در این برهه از فصل با کسب نتایج ضعیف امیدی به قهرمانی ندارد اما آن ها به پشتوانه ی اریک توهیر ثروتمند مال باشگاه حداقل به فکر کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

جالوروسی در در سیزده نبرد اخیر در ورزشگاه خانگی المپیکو به یازده برد دست یافته است. آن ها تا اینجای فصل فقط یکبار مقابل آنهم برابر یوونتوس شکست خورده اند. رمی ها در 5 بازی از شش بازی آخر خود مقابل اینتر پیروزی کسب کرده اند.

پیروزی اینتر در بازی آخر خود مقابل فیورنتینا، به چهار بازی شکست پیاپی برای نراتزوری در رقابت های سری آ پایان داد. آخرین برد خارج از خانه ی اینتر مقابل رم به اکتبر 2008 باز میگردد که با دبل زیبای زلاتان ابراهیموویچ رم را 0-4 مغلوب کردند.

 

ترکیب دو تیم را مرور می کنیم:

رم (3-3-4):

ده سانکتیس، توروسیدیس، بناتیا، کاستان، رومانیولی، ناینگولا، ده روسی، اشترومان، لیا ایچ، دسترو و ژروینیو

اینتر(2-5-3):

هاندانوویچ، رولاندو، ساموئل، ژوان، جاناتان، گوارین، کامبیاسو، آلوارز، ناگاتومو، پالاسیو، ایکاردی

 

دو تیم تقریبا برابر بودند. بر اساس آمار بازی رم 52 درصد و اینتر 48 درصد از زمان مالکیت توپ را در اختیار داشتند. رمی ها با 8 شوت (4 تا در چارچوب) و اینتری ها با 7 شوت (یکی در چارچوب) دروازه ی یکدیگر را تهدید کردند. از بعد فیزیکی نیز دو تیم کلا 28 بار خطا کردند که سهم رم 12 خطا و سهم اینتر 16 خطا بود. تنها بازیکن احظاری این دیدار ساموئل بود که در دقیقه ی 46 از داور کارت زرد گرفت.

دو تیم تا پایان نیمه ی اول با حمله های جسته و گریخته سعی در باز کردن قفل دروازه ی یکدیگر داشتند اما موفق به اینکار نشدند. با شروع نیمه ی دوم مربیان برای تغییر شرایط بازی دست به تعویض زدند اما موفق به تغییر روند بازی نشدند. سرانجام این بازی که زیر بارش باران از کیفیتش کاسته شده بود با نتیجه ی بدون گل به پایان رسید تا 39000 تماشاگر جالوروسی همچنان در انتظار لغزش بیشتر یوونتوسی ها به خانه بروند.

     
آی اسپورت
2014-03-02 01:39:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر