فهرست
صحنه‌ای که شبکه ورزش سانسور کرد
صحنه‌ای که شبکه ورزش سانسور کرد

صحنه‌ای که شبکه ورزش سانسور کرد

آی اسپورت - بازی شب گذشته رم و لاتزیو از شبکه ورزش به صورت زنده پخش شد. دربی شهر رم با پیروزی 2 بر یک یاران توتی به پایان رسید و رم توانست رتبه دومی‌اش را قطعی کند. اما در حین پخش زنده این بازی اتفاق جالبی افتاد. در صحنه گل اول آ اس رم که توسط خوان ایتوربه زده شد درست ثانیه‌ای قبل از زدن گل، ناگهان تصویر به سراغ تماشاگران رفت! حدود 10 ثانیه تصویر هواداران دو تیم پخش شد و هیچ کس نمی‌دانست در آن صحنه حساس چه اتفاقی افتاده است! حتی گزارشگر بازی هم بسیار سردرگم بود و نمی دانست چه بگوید. بالاخره بعد از لحظاتی دوربین شادی گل رمی‌ها را نشان داد و مشخص شد که ضربه ایتوربه وارد دروازه لاتزیو شده است. کاملا مشخص بود که مسئول پخش بازی، به دلیلی که مشخص نبود ترجیح داده صحنه گل را سانسور کند. اما وقتی دقایقی بعد صحنه آهسته با وسواس و دقت فراوان پخش شد و البته برای لحظاتی از دست مسئول پخش خارج شد، مشخص شد که ایتوربه بعد از گل برای نشان دادن شادی‌اش پیراهنش را از تنش درآورده است! اما چیزی که باعث سانسور این صحنه شد خالکوبی‌های زیاد و عجیب و غریب ایتوربه بود! 
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-26 16:03:56
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
آی اسپورت اماده باش اگه جرات داری سانسوری های والیبالم بذار خخخخ
بیراملو
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
اگه تونستی سانسورهای والیبال هم نشون بدی اونوقت معلومه میشه شما با بقیه فرق دارین خخخخخخخخخ
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۹
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر