فهرست
کامدار: استقلال پیشنهاد داده ولی من تراکتوری‌ام
کامدار: استقلال پیشنهاد داده ولی من تراکتوری‌ام

کامدار: استقلال پیشنهاد داده ولی من تراکتوری‌ام

آی اسپورت - استقلال در حال حاضر بدون مالک است و وزارت ورزش تا زمان مشخص شدن تکلیف مالکیت باشگاه این تیم را از مذاکره با مربیان و بازیکنان مختلف منع کرده است. با این وجود، مدیران باشگاه برای عقب نماندن از نقل و انتقالات از همین حالا با چند بازیکن وارد مذاکره شده‌اند. یکی از این بازیکنان احمد کامدار ستاره فصل گذشته تراکتورسازی است. کامدار در گفت‌وگو با آی اسپورت این خبر را تایید می‌کند اما می‌گوید همچنان تراکتوری می‌ماند: «با توجه به شرایطی که استقلال دارد، خودم هم از پیشنهادشان تعجب کردم. به هر حال لطف داشتند ولی من تراکتوری هستم و بازیکن این تیم هم می‌مانم.» بازیکنان فصل گذشته تراکتورسازی از همین حالا برای قهرمانی در لیگ پانزدهم متحد شده‌اند.

کد خبر: 9406
  ۱۶  
آی اسپورت
2015-05-26 12:52:30
نظر دهید

۱۶ نظر
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۹
توهم زدی, تو دو حد توپ جمع کنی استقلال هم نیستی
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸
این فوتبالیسته؟
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
کسایی که ار تراکتور جدا شدن رو ببین چی شدن
نادر
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۷
بیاد تو تیم چهار تایی ها چیکار اس اس پاره پاره سوراخ خواهد شد دوباره۴ تایها
تیرختور چی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۰
کاش بره استقلال. واسه ما که خیلی خوب میشه که یکی از عوامل از دست رفتن جاممون تراکتورو رها کنه. ان شاء الله سال بعد بدون کامدار قهرمانیم.
جوابیه تیراختور
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
قرار نیست به تیمی بره که آسیایی نیست و تیم ششم جدول بود...6 تایی های 4 تایی کری نمی خونند فریاد نمی زنند...راستی هفته 29 با این شماره(125)تماس گرفتی؟؟؟
TRACTOR CITY
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۶
4 تایی ها باز کری می خونند؟باز سهمیه آسیاییتون رو سوزوندیم امید کمی واسه سهمیه داشتید ولی باز ناامیدتون کردیم راستی از دسته سوم چ خبر؟
محمد
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۹
رسول علیزاده مردی که خیلی فوتبالش عالی بود ولی تو تبریز موند دسته یک هم رفت و جایی به غیر از شهرش نرفت. ببینیم این بازیکنان چطور
سایمان
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۳
کامدار برای یک هافبک خوب بودن به اندازه کافی سرعت و تکنیک دارد که در کنار هوش و تمرکز بیشتر روزهای درخشانی ازش انتظار داریم . یاشا تورک اوغلان
هوادار
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۰
احمد هیچوقت به تیم مافیایی استقلال نمیره....
یاشا احمد
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
اونایی که یکم فوتبال بلدن به این بازیکن باید انید داشت خیلی عالیه یه ازیکن بزرگ میشه یاشا احمد جمشید اباد خیلی اقایی
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۹
ماشالله احمد با تعصب
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۸
یاشاسین داش احمد... اگه یع کم اعتماد به نفسش بیشتر بشه می تونه یکی از هافبک دفاعی های خوب ایران بشه.
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
محمد واقعا گل گفتی.این رسول علیزاده با اون شوتهاش اگه میموند توی لیگ الان صددرصد توی تیم ملی فیکس بود
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۶
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۲۳
استقلالیم ولی بعضی دوستلن لطفا محترم تر حرف بزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر