فهرست
استقلال در جستجوی مربیِ خارجی/ اسکوچیچ قرارداد دارد
استقلال در جستجوی مربیِ خارجی/ اسکوچیچ قرارداد دارد

استقلال در جستجوی مربیِ خارجی/ اسکوچیچ قرارداد دارد

آی اسپورت- لغوِ جلسه اعلام برنده مزایده چهارم، مدیران استقلال را به این فکر واداشته تا از سکون این روزهای شان دست بکشند و به دنبال انتخاب جانشین امیر قلعه نویی برای لیگ پانزدهم باشند. اولویت استقلالی ها در جذب مربی، چهره های خارجی یا به قول امیر قلعه نویی «اجنبی ها» هستند. مدیرعامل باشگاه استقلال به گفته خودش بیوگرافی(منظور افشارزاده احتمالا کلمه رزومه است!) 4 مربی خارجی را مرور کرده و این یعنی پرویز مظلومی، مهدی پاشازاده و همه مربیان ایرانی دیگری که روزی چند نوبت از آرزوی حضور در استقلال حرف می زنند، فعلا باید از این آرزو دور بمانند.


افشارزاده، هنوز نام گزینه های مدنظرش را فاش نکرده است اما به نظر می رسد یکی از این گزینه ها دراگان اسکوچیچ باشد. این مربی کروات اما تنها دو هفته قبل قراداد تازه ای با باشگاه فولاد به امضا رسانده و تنها در صورتی می تواند از این باشگاه جدا شود که اهوازی ها این قرارداد را فسخ کنند. ظاهرا نه فولادی ها علاقه ای به از دست دادن این مربی دارند و نه اسکوچیچ قصد دارد فولاد را در این فصل ترک کند. او امیدوار است با بازگشت احتمالی چند مهره غایب این فصل و عملکرد خوب نقل و انتقالاتی، فصل بعد فولاد را تبدیل به مدعی اول عنوان قهرمانی کند.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-26 13:35:59
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
بیوگرافی: آقای ایکس 60 ساله-دارای 2 فرزند یکی 30 ساله و دیگری 25 ساله است تا به حال 2 بار عمل جراحی داشته و ظاهرا کیسه صفرا هم ندارد-به بستنی علاقه مند و معمولا ساعت 10 از خواب پا میشود کباب ایرانی را دوست داشته وموقع خوردن دوغ آروق هم میزند وی دیشب افشار زاده را به خوردن یک لیوان اب زرشک با یخ دعوت کرد--
برای اول بارصدای افشارزاده را در برنامه نود و هنگام گفتگوی تلفنی با عادل شنیدم صدای لرزان و بسیار مضطرب بخاطر ترس از گفتگوی مستقیم--با عرض معذرت همان چند کلمه را بع بع کرد و من تا اخرش خواندم که محتویات ذهنی و عقلیش چی هست -فقط متاسفم -تاسف برای استقلال و ان پیشینه با شکوه و اینکه از بد روزگار چه شخصیتهایی باید ناخدای ان باشند بازهم متاسفم ---هر ساله همینه-چند گزینه خارجی (گونش را فراموش نکرده ایم ) ودر اخر سر یا مظلومی مستخدم و یا صمد اقا !! این گوی و این نشون
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۴
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر