فهرست
اتلتیکو مادرید - رئال مادرید: بازگشت رونالدو؛ رویاهای بیسنته کالدرون نقش بر آب می شود؟
اتلتیکو مادرید - رئال مادرید: بازگشت رونالدو؛ رویاهای بیسنته کالدرون نقش بر آب می شود؟

اتلتیکو مادرید - رئال مادرید: بازگشت رونالدو؛ رویاهای بیسنته کالدرون نقش بر آب می شود؟


آی اسپورت- اتلتیکو مادرید یکشنبه شب از سری رقابت های لالیگا در بیسنته کالدرون به میزبانی کهکشانی های مادرید می رود، شبی که آنها امیدوارند بتوانند برای نخستین بار پس از 63 سال، رئال را در رقابت های لیگ دبل کنند. اما قطعا با توجه به فرم خوب و اعتماد به نفس اخیرشان، کار سختی در پیش دارند.


رئال در آستانه ی این دیدار حساس، با کسب 63 امتیاز و اختلاف سه امتیازی بالاتر از بارسلونا و اتلتیکو مادرید در صدر جدول لالیگا قرار گرفته در حالی که بارسلونا و اتلتیکو مادرید هم به ترتیب در رده های دوم و سوم هستند.

پسران دیگو سیمئونه دور رفت این دیدار را در ماه سپتامبر به لطف تک گل دیگو کاستا با حساب یک بر صفر در سانتیاگو برنابئو پیروز شدند؛ بنابراین یکشنبه شب اتلتیکو می تواند با برد به انتظار 63 ساله اش برای دبل رئال در لیگ پایان دهد.

اما برای این مهم، آنها باید به روند شش شکست متوالی در لیگ به رئال در بیسنته کالدرون پایان بدهند و نخستین پیروزی خانگی لیگ از برد 3-1 سال 1999 به بعد را برابر رئال مادرید کسب کنند

تیم میزبان با توجه به رکورد شکست ناپذیری در بازی های خانگی این فصلش در لیگ می تواند به گرفتن نتیجه از این دیدار حساس امیدوار باشد اما در دیدار اخیر این دو تیم با هم که در نیمه نهایی کوپا دل ری بود، التلتیکو مادرید با حساب 5-0 در مجموع دو بازی رفت و برگشت متحمل شکست تلخی شد.

آخرین باری که کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی مادریدی ها شاهد شکست تیمش در لیگ بود، به باخت 2-1 برابر بارسلونا در پایان ماه اکتبر بود.

از آن زمان به بعد رئال فصد تنها دو بار امتیاز از دست داده و شنبه شب با یک برد دیگر برابر پسران دیگو سیمئونه می توانند گام بلندی برای کسب قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا بردارند.

در عین حال، رئال در آستانه ی این دیدار، موفق شد چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 6-1 در آلمان برابر شالکه پیروز شود.

کریم بنزما، گرت بیل و کریستیانو رونالدو هر سه در آن بازی، برای رئال مادرید گلزنی کردند و از طرفی رونالدو ستاره ی پرتغالی کهشکانی ها می تواند با پایان محرومیت سه جلسه ای که به دلیل اخراج در تساوی 1-1 اوایل ماه فوریه نصیبش شده بود، تیمش را در لیگ همراهی کند

در نتیجه، سامی خدیرا تنها بازیکن غایب رئال برای دیدار یکشنبه شب خواهد بود، در حالی که اتلتیکو مادرید هیچ نگرانی از بابت مصدومیت جدید بازیکنانش ندارد و قطعا تلاش می کنند تا شکست 3-0 هفته ی گذشت در اوساسونا را جبران کنند.

     
آی اسپورت
2014-03-02 09:21:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر