فهرست
مهرداد بایرامی؛ اولین خروجیِ تراکتورسازی
مهرداد بایرامی؛ اولین خروجیِ تراکتورسازی

مهرداد بایرامی؛ اولین خروجیِ تراکتورسازی

آی اسپورت- در روزهای درخشش در خط حمله گسترش فولاد، بسیاری از باشگاه ها به دنبال جذب ای مهاجم جوان بودند. مهرداد بایرامی حتی در دو مقطع با امضای قرارداد به پرسپولیس نزدیک شد اما در نهایت در نیم فصل لیگِ چهاردهم، راه دیگر باشگاه تبریزی را در پیش گرفت و تراکتوری شد.بایرامی که توسط رسول خطیبی به لیگِ برتر معرقی شده بود، در دومین بازی اش در لباس تراکتور زیر نظر او گلزنی کرد. گل هفته هفدهم مهرداد، آخرین گل لیگ برتری این فصل این بازیکن بود. چند هفته بعد از این گل به ذوب آهن، رسول خطیبی شغل اش را از دست داد و تونی اولیویرا با سلایق خاص خودش و با تغییراتی فنی، به نیمکت تراکتور بازگشت. اولین تغییر مدنظر مربی جدید، بازی با یک مهاجم بود، اتفاقی که موجب شد بایرامی هیچوقت در رقابت های لیگ، از ابتدا در تیم تونی به میدان نرود.


در اندک فرصت های به دست آمده، بایرامی نمایش خوبی در تراکتور داشته است. او در آسیا برای این تیم گلزنی کرده و در لیگ نیز سابقه پاس گل دادن برای تیم تونی را دارد. در تبریز شنیده می شود این بازیکن دیگر علاقه ای به ادامه قراردادش با تراکتور ندارد و تصمیم نهایی را برای ترک این باشگاه گرفته است. بایرامی دوست دارد فرصت بازی ثابت در لیگ را به دست بیاورد و به خوبی می داند با سیستم تک مهاجمه تونی، نخواهد توانست جای ادینیو را برای تراکتوری ها بگیرد. ظاهرا او ترک تیم تبریزی را به ماندن و جنگیدن برای کسب جایگاه ترجیح داده است و در صورت باقی تونی، قطعا از تراکتور جدا خواهد شد.


کدخبر:9405
  ۱۲  
آی اسپورت
2015-05-26 14:22:03
نظر دهید

۱۲ نظر
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۶
ایشالله هرجا باشی موفق و مید باشی ان شالله
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۵
انشالله بره اروپا
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
امیدوارم نگهش دارن چون بازیکن آینده داریه . فصل بعد خیلی به دردمون میخوره
ابراهیم
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۴
سلام لطفا با این خبر ها سایت خود را بی ارزش نکنید مهرداد سرباز هست تا یک سال نمیتونه جایی بره
یوسف تبریزلی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۵۲
من نمیدونم ما انقدر که اطلاع داریم.واز خود مهرداد شنیدیم که فعلا سربازه تراکتورم.چرا بعضی از سایت ها میخوان خبره جدایی مهرداد رو این جوری اعلام کنن.والاه عیبه....
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
تونی اگه تیم ببنده اخر فصل نیمه های جدول هم به زور وایمیسته فوقش پنجم یا چهارم
سایمان
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۱
مهرداد سربازه شما با این خبرها میخ.این تفرقه و استرس و تشویش به هوادارا انتقال بدی!!!!!؟
میانالی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
انشاء در تراختور میمونه و از این تیم بزرگ ترانسفر میشه به اروپا ارزوی اینو داریم.
جاوید
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
مهرداد پر استعداد ترین و با کلاس ترین مهاجم ایرانه و سال بعد در کنار ادینهو بازی خواهد کرد و هیچ تیمی جز تراختور نخواهد رفت.
-
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۴
همه انچه خطیبی برای اذربایجان به ارمغان اورده بود عباسی و تونی به باد خواهند کرد لعنت به هواداری که کورکورانه باعث نابودی و تضعیفه تراکتور میشه با دلباختگی به یه مربی از دور خارج شده و ضعیفه به نامه تونی
تی تی
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۳
ماموریت فغانی و نحوه اجرای آن
جناب فغانی کاملا ماموریت داشت تا جایی که میتواند بازی تبریز را مساوی تمام کند، فغانی وقتی که بازی تبریز با گلزنی ادینیو یک-یک شد به مرادش رسیده بود، چگونه؟ اگر قبول کنیم که فغانی در صحنه گل اول تراختور خطای تیموریان روی بازیکن حریف را نگرفت(طبق اظهار نظر همین آقایان حامی فغانی) مشخص میشود که داور تا آن لحظه که تراختور ١-٠ عقب بود دنبال گل تساوی در بازی بود پس از اینکه تراختور بازی را به تساوی میکشاند، تراختور در صحنه ای گل دوم را به ثمر میرساند که از دست مغرضترین داور دنیا هم کاری برنمی آید، زیرا در ان صحنه کوچکترین برخورد فیزیکی بین زننده گل و مدافعان حریف بوجود نمیاید و تیموریان از پشت مدافعان نفت حرکت کرد و به توپ رسید ، اینجا دیگر داور تنها کاری که میتواند بکند دادن یک اخطار کاملا خنده دار بی معنی و مغرضانه به زننده گل است، حالا دیگر تیموریان کاندیدای اخراج شده است و دست داور باز است و هر وقت بخواهد میتواند او را اخراج کند. نیمه دوم شروع میشود ، تراختور در یک صحنه استثنایی گلی استثنایی به ثمر میرساند، داور باید چه کاری کند تا تیم نفت به بازی برگردد، یک دقیقه بعد تیموریان را در صحنه ای اخراج میکند که همین کارشناسان فراموشکار داوری کشورمان که حالا طرفدار سینه چاک فغانی شده اند، بارها و بارها اشاره کرده اند که داور بازی باید در چنین بازی حساسی بازیکن را در زمین حفظ کند (بنجامین استرالیایی و داوریش در بازی عراق و ایران و اخراج پولادی و هجمه سنگین همین کارشناسان داوری را به یاد اورید!) اما داور مدرن ما باید تیموریان را اخراج کند تا بلکه نفت به بازی برگردد، همینطور هم میشود و نفت یک گل به ثمر میرساند، حالا فقط یک گل دیگر باقی مانده و تراختور ١٠ نفره است، اما فرید کریمی که روز بسیار خوبی داشته معادلات فغانی و تاج را بهم میریزد، یک تنه از دفاع نفت عبور کرده و در حال به ثمر رساندن گل چهارم تراختور است ، مدافع نفت چاره ای جز خطای آشکار روی بازیکن تراختور ندارد، اما داور بین المللی و بهترین داور ایران و کاندید قضاوت در جام جهانی از ٧-٨ متری این صحنه را پنالتی تشخیص نمیدهد زیرا بازی ٤-٢ به سود تراختور خواهد شد و تازه وقتی پنالتی گرفته میشود که حتما شورت بازیکن از تنش خارج شود!!!
ادامه بازی و موج دوم توطئه
بازی ادامه میابد نفت گل سوم را به ثمر میرساند، همه چیز بروفق مراد است از این لحظه به بعد دو تیم دارند انتحاری بازی میکنند هر لحظه ممکن است یک تیم گلی به ثمر برساند، اینجاست که نقش بی سیم بدستان پررنگ میشود به اصطلاح فوتبالی موج دوم حمله از طرف فدراسیون بر علیه این مسابقه شکل میگیرد بازی باید مساوی تمام شود به گواه مدیرعامل تیم نفت ارتباطات رختکن کاملا قطع میشود به گواه تصاویر پخش شده نماینده فدراسیون (بهمنی بی سیم بدست) به خبرنگار نود (میثاقی) به دروغ نتیجه نهایی بازی را در اصفهان ٢-٢.اعلام میکند، داور بازی حدود ٣ دقیقه وقت تلف شده را کمتر اعلام میکند ، به اتلاف وقت بازیکنان تراختور عکس العملی نشان نمیدهد نه اخطار و نه حتی تذکری! (همان داور که در این بازی کارت اول را به تیموریان به دلیل تاخیر در شروع بازی داد در حالیکه گفتیم هیچ چیزی دال بر تاخیر تیموریان نبود) و...پروژه مشترک با همکاری فدراسیون (بخصوص تاج ) و فغانی کاملا موفقیت آمیز و به نفع سپاهان به اتمام میرسد.
رضا
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۲۲
مهرداد تو چیت از ادینیو کمتره یخورده تمرینتو بیشتر کنی ادینیو نیمکت نشین میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر