فهرست
افاضلی روی نیمکت پرسپولیس!
افاضلی روی نیمکت پرسپولیس!

افاضلی روی نیمکت پرسپولیس!

آی اسپورت- براساس توافق قبلی که سرمربی کروات با قائم‌مقام باشگاه داشت قرار بر این شد علاوه بر دو دستیار خارجی، برانکو باید از دو دستیار ایرانی نیز در کادرفنی استفاده کند. انتخاب اول برانکو، کریم باقری بود که سال‌های سال در تیم‌ملی با او کار کرده و با اخلاق و روحیاتش کاملاً آشنا بود.
برای نفر دوم قرار بود حسین عبدی انتخاب شود که بنا به دلایلی نامشخص این موضوع منتفی شد. از آن تاریخ به بعد هنوز مربی دوم ایرانی کادرفنی برانکو انتخاب نشده اما ظاهراً نژادفلاح به ایوانکوویچ تأکید کرده که برای فصل آینده باید حتماً نفر دوم انتخاب شده و در کادرفنی حضور داشته باشد. نکته جالب اینکه ایوانکوویچ مربی دوم ایرانی کادر مربیگری‌‌اش را انتخاب کرده‌؛ انتخابی که البته او هم همانند کریم باقری آشناست و با برانکو سابقه همکاری دارد‌؛ هومن افاضلی!
در حالی که هواداران و حتی مسئولان باشگاه انتظار داشتند برانکو دستیار دوم ایرانی‌‌اش را نیز از جمع پیشکسوتان پرتعداد باشگاه گزینش کند، برانکو ترجیح داده با مردی کار کند که آشناست و البته چندان خطری برای او ندارد! افاضلی در سال‌های حضور برانکو روی نیمکت مربیگری تیم‌ملی، آنالیزور او بود و برانکو به خوبی او را می‌شناسد. خود افاضلی هم در محافل خصوصی این موضوع را تأیید کرده و حتی گفته می‌شود لیست بازیکنان پیشنهادی‌‌اش را هم به برانکو داده تا این مربی کروات بعد از مشورت با باقری از میان لیست مورد نظر، بازیکنان جدید پرسپولیس را مشخص کند.
     
آی اسپورت
2015-05-26 14:45:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر