فهرست
بارسلونا - آلمریا: سه امتیاز حیاتی در حاشیه جدال مادریدی ها
بارسلونا - آلمریا: سه امتیاز حیاتی در حاشیه جدال مادریدی ها

بارسلونا - آلمریا: سه امتیاز حیاتی در حاشیه جدال مادریدی ها


آی اسپورت- بارسلونا در شرایطی یکشنبه شب از سری رقابت های لالیگا به میزبانی آلمریا می رود که هفته ی گذشته با حساب 3-1 متحمل شکست عجیبی برابر رئال سوسیه داد شده.

با وجود اینکه رئال سوسیه داد این فصل به شدت برای کسب سهمیه اروپایی تلاش می کند، اما سومین شکست فصل بارسا در آن بازی رقم خود تا رئال بتواند با پیروزی برابر الچه با سه امتیاز بیشتر نسبت به دو مدعی اصلی لیگ یعنی بارسا و اتلتیکو مادرید به تنهایی راهی صدر جدول شود.

دو رقیب اصلی بارسا برای کسب قهرمانی در این فصل، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید یکشنبه شب در بیسنته کالدرون به مصاف هم می روند. برد برای اتلتیکو مادرید در آن دیدار به این معنی است که پسران جراردو مارتینو با کسب هر سه امتیاز کامل برابر آلمریا می تواند به صدر جدول برگردند.

جرارد پیکه، ایساک کوئنکا و جاناتان دوس سانتوس هر سه با سپری کردن مصدومیت شان در تمرینات تیمی شرکت کردند، در حالی که جوردی آلبا مدافع سمت چپ بارسا پس از اینکه مصدومیتش از ناحیه همسترینگ باعث شد تا در شکست اخیر تیمش برابر رئال سوسیه داد غایب باشد، در حال حاضر جمعه تمرینات معمولی را از سر گرفته.

بارسلونا در دیدار اخیر خانگی اش در نوکمپ با شش گل رایو وایکانو را در هم کوبید، بنابراین آلمریا که در رده های پایین جدول دست و پنجه نرم می کند باید کاملا مراقب باشند و به روند بد و نگران کننده ی اخیرشان در بازی های رو در رو برابر بارسا پایان دهند

بارسلونا در هر پنج مصاف اخیرش برابر آلمریا با زدن 21 گل در مجموع و دریافت تنها یک گل خورده، پیروز شده.

آلمریا که به تازگی این فصل به رقابت های لالیگا برگشته در حال حاضر دو رده و چهار امتیاز با منطقه ی خطر سقوط به دسته ی پایین تر فاصله دارد. تساوی بدون گل اخیر آنها برابر مالاگا کمی امیدهای آنها را برای خروج از این وضعیت بیشتر کرده.

پسران فرانسیکو رودریگوئس چهار بازی اخیر خارج از خانه شان را با دریافت 10 گل و تنها یک گل زده متحمل شکست شدند. اما آنها دست کم می تواند با تیمی کامل و بدون مصدوم به میهمانی بارسلونا بروند.

یک نتیجه ی خوب برابر آلمریا در بازی برابر بارسا می تواند بسیار برای آنها روحیه بخش و تاثیر گذار باشد، بخصوص اینکه مالاگا و وایادولید، دو تیم پایین آنها در جدول 24 ساعت قبل، به مصاف هم می روند

     
آی اسپورت
2014-03-02 09:22:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر