فهرست
کارشناسی داوری؛ داور ازبک منصفانه قضاوت نکرد
کارشناسی داوری؛ داور ازبک منصفانه قضاوت نکرد

کارشناسی داوری؛ داور ازبک منصفانه قضاوت نکرد

محمد فنایی در گفت‌وگو با رادیو روزش در مورد نحوه قضاوت داور ازبکستانی در بازی پرسپولیس و الهلال گفت: عربستان هیچ وقت میزبان خوبی نبوده است، آنها به دنبال حاشیه‌ها و مسائل سیاسی هستند با این حال قطعاً این مسائل را ناظر AFC گزارش خواهد کرد در مورد قضاوت داور باید بگویم پنالتی که در دقیقه 55 گرفته شد درست بود هرچند این پنالتی را کمک داور گرفت اما تصمیمش صحیح بود.
اخراج طارمی:‌ مهدی طارمی یک بار خود را با تمارض در محوطه جریمه الهلال به زمین زد و راحت کارت زرد گرفت بازیکنان ما عادت کرده اند که تمارض کنند و بی‌جهت خود را در محوطه جریمه پرت می‌کنند. طارمی هم سپس با تکلی که زد کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.
 کارگردانی تلویزیون عربستان: متأسفانه کارگردان این مسابقه صحنه‌های حساس و حاشیه‌دار را پخش نمی‌کرد که این هم به دور از جوانمردی است، بازی جوانمردانه فقط در میدان نیست.
داور:‌ داور مسابقه در نیمه دوم منصفانه قضاوت نکرد کارت زردی که به علیپور داد بی‌مورد بود حتی تماشاگران با بلندگوهای بزرگ تیم‌شان را تشویق می‌کردند که این هم خلاف است و آنها تمام مجاز به استفاده از بلندگوی دستی هستند و ناظر مسابقه باید جلوی این کار را می‌گرفت.
 رفتارهای غیر ورزشی با پرسپولیس و نفت در عربستان: آنها میزبان‌های خوبی برای تیم‌های ایرانی نبودند.
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-27 00:00:26
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۵
اشتباهات داوری جزئی از بازی !!!چطور اندو خودش نباید کارت بگیره داور اشتباهی کارت بده ایراد نداره یا فغانی پنالتی مسسلم نگیره اصلا مهم نیست تراکتوری ها عرضه نداشتن بازی نگه دارن
سولیمان
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۵:۵۲
به به آقای فنایی!!!!!!
اگه این داوری منصفانه نبود اونوقت قضاوت فغانی چطور بود؟؟؟
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۳
اشتباه داوری جزیی از فوتبال هست. لنگی عرضه نداشت بازی رو نگر داره...................
-
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۵۳
اگه پرسپولیس عرضه داشت بازی 1 - 0 برده را نگه می داشت طبق سخنان گهربار فردوسی پور و کمیته داوران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر