فهرست
حقیقتی که طارمی گفت: همان 10 دقیقه اول فهمیدم می‌بازیم
حقیقتی که طارمی گفت: همان 10 دقیقه اول فهمیدم می‌بازیم

حقیقتی که طارمی گفت: همان 10 دقیقه اول فهمیدم می‌بازیم

آی اسپورت - یکی از بازیکنان پایین‌تر از حد انتظار پرسپولیس مقابل الهلال، مهدی طارمی بود. مهاجم جوانی که این فصل توانسته ستاره اول سرخپوشان باشد. طارمی بعد از شکست مقابل الهلال، دلیل شکست تیمش را برتری حریف دانست و علاقه‌ای به بهانه جویی نداشت: «الهلال بر خلاف النصر و لخویا تک ستاره نداشت. آن دو تیم سه چهار بازیکن شاخص داشتند که خلاقیت این بازیکنان برایشان گره‌گشا بود اما الهلال واقعا یک تیم بود. با تاکتیک و با برنامه. عجیب هم نیست. اسکلت این تیم سال‌هاست حفظ شده و بازیکنانش کنار هم بازی می کنند. بازی رفت هم خوب بودند. همان ده دقیقه اول بازی می شد فهمید زور ما به الهلال نمی رسد. در همه نقاط زمین دو بازیکن داشتند. کار تیمی شان حرف نداشت و ارتباط خطوط ما را قطع کرده بودند.»
طارمی اعتقاد داشت حرف زدن درباره کارشکنی میزبان و داور، فرار از اشتباهات است: «ما که نباید خودمان را گول بزنیم. باخته‌ایم و می شود هزار جور بهانه آورد اما اصل کار این است که خودمان خوب نبودیم. اصلا هم خوب نبودیم و نتوانستیم فوتبال خود را به حریف دیکته کنیم. کارشکنی‌ها که همیشه بوده و از آن بی خبر نبودیم. داور هم ممکن است اشتباه کند. مگر در بازی رفت اشتباه نکرد؟ من دوست ندارم خودم و هواداران را گول بزنم. ما به بد بودن خودمان باختیم. ما در آزادی با آن همه هوادار، بازی نکرده یک گل از حریف جلو بودیم. ولی خارج ازخانه به لخویا و النصر هم با همین نتیجه باخته بودیم.»
او بخاطر نمایش ضعیف و اخراجش از هواداران عذرخواهی کرد: «اصلا خوب نبودم و بابت این عملکردم از همه همبازیانم و کادر فنی و هواداران معذرت می خواهم.احساس می کردم باید برای تیمم کاری کنم و می دیدم نمی توانم.مثل یک کشتی گیر 70 کیلو مقابل یک 120کیلو مستاصل بودم. همین توقعی که خودم از خودم داشتم مرا عصبی کرده بود. این البته قابل توجیه نیست و دنبال توجیه عملکرد بدم نیستم. خطای من هم در ثانیه های پایانی کار اشتباهی بود.به هر حال واقعا ناراحتم. بعد از اخراج توقع فرش قرمز نداشتم. طبیعی بود که از من استقبال خوبی نشود.»

کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-27 12:49:33
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۲
فرودگاه چی شد؟
-
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
ازادی هم شانسی بردید
علی
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۸
صدای پای علی کریمی دیگری به گوش می رسد...قبول دارید...؟
-
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
چقدر پرسپولیسی ها جوگیرن،مصاحبه های قبل بازی رو با بعد بعضی الهال رو بخونین جالبه واقعا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر