فهرست
اعتراف بوفون: از خداحافظی می‌ترسم
اعتراف بوفون: از خداحافظی می‌ترسم

اعتراف بوفون: از خداحافظی می‌ترسم

آی‌اسپورت- جیجی بوفون سنگربان یوونتوس در مصاحبه‌ای که جرارد پیکه روبه‌رویش نشسته بود و از او سوال می‌کرد، حاضر شد و به سوالات زیادی پاسخ داد.

 مشکل فوتبال ایتالیا

 خوب در سال‌های اخیر شاهد عدم‌موفقیت ایتالیایی‌ها بوده‌ایم و یوونتوس تنها نماینده شایسته این کشور بوده است. مشکل اساسی این است که ما از جوانان خود به خوبی بهره نمی‌بریم و بازیکنی هم در تیم‌های برتر اروپایی نداریم.

 سری بی

یک اتفاق خاص برای ما بود که با همدلی و صداقت تصمیم گرفتیم همراه یوونتوس باشیم. ما امید داشتیم و باید دوباره یوونتوس را به جایگاه اصلی خود برمی‌گرداندیم و آن موقع بود که نشان دادیم گاهی همه چیز پول نیست. من اگر یک بار دیگر در آن شرایط قرار بگیرم، باز هم همان تصمیم را میگیر‌م و هیچ تردیدی در آن نداریم. ما باید از حق یوونتوس دفاع می‌کردیم. نباید اجازه می‌دادیم که ارزش و اعتبار یووه از بین برود. شش‌سال بسیار سخت را از آن دوره سپری کردیم ولی وقتی بعد از 6 سال موفق به کسب قهرمانی شدیم، لذت بسیار خاصی داشت.

پارما

 دوران بسیار حساسی برای من بود ولی هیچ ترسی نداشتم. روزی که قرار شد برای اولین بار و در آن سن کم به میدان بروم هیچ ترسی نداشتم و می‌خواستم خودم را نشان دهم. من باید خودم را به همه نشان می‌دادم و آن بازی فرصت مناسبی برای درخشش من بود.

 خانواده

 من در زندگی بسیار خوش شانس بودم که در یک خانواده کاملا ورزشی به دنیا آمدم. من هم سعی کردم خیلی زود وارد حرفه‌ای ورزشی شوم و فوتبال را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم به عنوان یک دروازه‌بان وارد شوم.

 جام جهانی

 حسرت بسیار زیادی است که در جام‌جهانی حضور نداریم ولی این بسیار مهم است که در کارنامه  خود قهرمانی این مسابقات را تجربه کرده‌ایم و از آن لذت می‌بریم. ما به صورت حماسی قهرمان شدیم و یک تجربه فوق‌العاده از آن مسابقات داشتیم.

 مشکل فوتبال ایتالیا

 شاید بهتر باشد برخی از بازیکنان ما در لیگ‌های دیگر و قدرت‌های فوتبال اروپا بازی کنند. آن موقع شرایط بسیار فرق می‌کند و می‌توانیم تیم بهتری داشته باشیم.

 خداحافظی

اگر بگویم از خداحافظی نمی‌ترسم، دروغ گفته‌ام. ولی باید به هر حال روزی فوتبال را کنار بگذارم و تصمیم درستی در این زمینه بگیرم. من همیشه سعی کرده‌ام انگیزه داشته باشم و با هدف به زندگی خود ادامه دهم و حالا اگر روزی این نباشد...

 

۳    
آی اسپورت
2018-05-17 14:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر