فهرست
عکس روز: کمالوند میلانی شد
عکس روز: کمالوند میلانی شد

عکس روز: کمالوند میلانی شد

آی اسپورت - فراز کمالوند جدیدترین مربی ایرانی است که تصمیم گرفته در رختکن یک تیم سرشناس عکس یادگار بیندازد. رفتن به رختکن یک تیم بزرگ و عکس یادگاری در آن چیز عجیبی نیست. تورهای مسافرتی در ازای مبلغ مشخصی این امکان را برای مسافر فراهم می‌کنند. بازیکنان و مربیان ایرانی هم علاقه عجیبی به این گردش کاملا توریستی و ثبت لحظات حضورشان در رخکن معتبرترین تیم‌های دنیا را دارند. این علاقه تا جایی پیش رفته که هواداران مجیدی بعد از حضور او در نیوکمپ و عکس یادگاری در رختکن بارسلونا، با انتشار آن عکس‌ها برای رقیب کری می‌خواندند!
گویا کمالوند شناخت چندانی هم از رقبای میلانی ندارد. او به رختکن میلان رفته و بعد با خاویر زانتی اسطوره اینتر عکس یادگاری گرفته است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-27 15:02:54
نظر دهید

۱ نظر
رضا محدث
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۲
بنده خدا روز تعطیلم رفته حتی منیشی باشگاهم اونجا نیست . حتی دربونم اونجا نیست. حتی تلویزون روی دیوار هم روشن نیست. حتی فکر کنم برق هم نیست. حتی در لابی هم بازه یعنی معلومه نظافت چی روز تعطیل تی کشیده درو بازگذاشته که هوا عوض شه. فکر کنم عکس با زانتی هم فوتوشاپه، فوتو شاپم نباشه معلومه همه ی اون پله ها رو از پایین دویده دنبال زانتی که داشته از اونجا رد میشده و هی گفته آقفا ی زانتی آقای زانتی آقای زانتی.... نفی نفی زنان رسیده و به همراش گفته آآآآآخیش رسیدم: یه عکس بنداز... بعد گفته میدونم منو نمیشناسی ولی من شمارو خوب می شناسم. شما تا چهل سالگی فوتبال بازی میکردین من از چهل سالگی وارد فوتبال شدم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر