فهرست
تسویه حساب درخشان‌ در پوشش کارشناسی: پرسپولیس محتاط بود!
تسویه حساب درخشان‌ در پوشش کارشناسی: پرسپولیس محتاط بود!

تسویه حساب درخشان‌ در پوشش کارشناسی: پرسپولیس محتاط بود!

حمید درخشان جوری تک تک مسابقات پرسپولیس را نقد می‌کند و طوری نمایش سرخ‌ها را آنالیز می‌کند که انگار تیم همراه او به فینال چمپیونز لیگ رسیده. او شکست سنگین پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الهلال عربستان گفت: پرسپولیس بسیار بد بازی کرد و دلیلش احتیاط بیش از حدی بود که در دستور کار این تیم قرار داشت. دلیلی نداشت پرسپولیس از همان شروع بازی به دنبال دفاع کردن باشد و به یک گلی که در بازی رفت به ثمر رسانده بود دلخوش کند. پرسپولیس اگر می‌خواست بازی را در کنترل خود داشته باشد باید به شکل حساب شده‌تری دفاع می‌کرد و از همان ابتدا عقب نمی‌کشید.
 بازیکنان این تیم از الهلال ترسیده بودند که با استرس بازی را شروع کردند؟ من این موضوع را قبول ندارم. تیمی که در تهران موفق شده بازی را ببرد دلیلی ندارد در بازی برگشت با ترس راهی میدان شود. البته استرس در بین بازیکنان پرسپولیس مشهود بود و باید دلیل آن را از مربیان این تیم جویا شد. اصولا ًدر چنین بازی‌های حساسی بازیکنان باید از شرایط روحی و روانی خوبی برخوردار باشند.
 اصلا دوست ندارد درباره تاکتیک پرسپولیس در این بازی صحبت کند: هر مربی تفکرات خاص خود را دارد و برانکو قطعا با اندیشه‌های خودش تیم را ارنج کرد. تنها موردی که برای من و شاید هم خیلی‌های دیگر عجیب بود، احتیاط بیش از حد بازیکنان پرسپولیس در همان شروع بازی بود. همین مسئله باعث شد حریف جسارت بیشتری برای در دست گرفتن بازی و تحت فشار گذاشتن پرسپولیس پیدا کند.
غیبت گابریل در این بازی مشهود بود: واقعا نمی‌دانم چرا در این بازی از گابریل استفاده نشد. او بهترین بازیکن تیم در لیگ قهرمانان آسیا بود و نقش زیادی  در میانه زمین ایفا می‌کرد. در بازی رفت و برگشت پرسپولیس مقابل الهلال به خوبی جای خالی یک هافبک بازیساز در خط میانی این تیم احساس شد و به خاطر همین موضوع هم بود که پرسپولیس در این دو بازی خیلی کم دروازه حریف خود را تحت فشار قرار داد.
گفته می‌شود برانکو، گابریل بازیکن مورد علاقه درخشان را قبول ندارد: گابریل در بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفت کیفیت بالایی خود را نشان داد. هر مربی تاکتیک خاص خود را دارد و شاید گابریل در تاکتیک برانکو جایی نداشت. ضمن اینکه بازی گرفتن از هر بازیکنی هنر یک مربی است. گابریل در تیم من نقش یک بازیساز را به بهترین شکل ایفا می‌کرد و بعد از مصدومیت او ما خیلی متضرر شدیم.
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-27 17:04:31
نظر دهید

۵ نظر
MOHSEN.N
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
به نظر تیم درخشان و عبدی به ویژه از دربی رفت برابر استقلال از تیم برانکو فوتبال بهتری ارائه می کرد و به مراتب موقعیت های بیشتری ایجاد می کرد.برانکو نباید مثلث نورالهی گابریل و نوری رو به هم می زد البته گفته میشه که گابریل مصدوم بود یا تمارض می کرد.2-رفتار درخشان به هیچ وجه حرفه ای نیست و همیشه منتظر زمین خوردن مربیان دیگره تا انتقاد کنه3)خود درخشان در بازی برابر سپاهان(که کیفیتی به مراتب پایین تر از الهلال داره)آنقدر دفاعی وارد زمین شد و آنقدر ترسو بازی کرد و در نهایت با یک بازی ضعیف تحقیر شد.
-
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۷
اصلا بازی پرسپولیس-النصر رو دیدید؟ اون بازی 5-6 موقعیت مسلم رو خراب کردند. جلوی النصری که از الهلال هم قویتر بوده. بازی ای که چهارمین بازی خارج از خانه ی پرسپولی زی فقط طی دو هفته بوده. تیم درخشان خیلی بهتر بازی می کرد تا برانکوی ترسو
-
پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۰۸
درخشان چه زود یادش رفت!!!!!!!!
محسن امامی
پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۵۱
یعنی هرکی میخوره نون و پنیر تو یه گوشه برو بمیر جوون مادرت بابا نهایت درکش از فوتبال پیام صادقیانه
-
پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۵۳
تو خفه ...
داشت تیمو می برد دسته یک بازم زر می زنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر