فهرست
گینه با داوری، کویت با کی؟
گینه با داوری، کویت با کی؟

گینه با داوری، کویت با کی؟

آی اسپرت - کارلوس کی‌روش قول بازی با گینه را به دانیال داوری داده است. مرد دورگه این همه راه را از آلمان تا ایران نمی‌کوبد که روی نیمکت بنشیند اما قبل از آن که چهاردهم اسفند فرا برسد و تیم‌ملی با نفرات اصلی خود به مصاف گینه برود، یک بازی تشریفاتی با کویت، در آخرین دور مرحله انتخابی جام ملتهای آسیا (استرالیا 2015) پیش روی کی‌روش است و تقریبا تمامی اهالی فوتبال دوست دارند بدانند سرمربی تیم‌ملی در این بازی برای حفاظت دروازه چه انتخابی خواهد داشت؟

 منطق حکم می‌کند برای بازی با کویت دروازه تیم‌ملی به سوشا مکانی و حامد لک سپرده شود. اگر هدف محک زدن مهره‌های کمتر تست شده باشد، چه فرصتی از این بهتر که کی‌روش یک نیمه دروازه تیم‌ملی را به سوشا مکانی بسپارد و یک نیمه هم حامد لک را درون آخرین سنگر تیمش قرار بدهد تا عیار این دو دروازه‌بان دستش بیاید.

 اتفاقا دیروز در حاشیه تمرین تیم‌ملی شایعه شده بود کی‌روش همین برنامه را برای بازی با کویت دارد و احتمالا فردا سوشا مکانی و حامد لک هر کدام یک نیمه برای تیم‌ملی بازی می‌کنند اما آنهایی که کی‌روش را خوب می‌شناسند این خبر را باور نمی‌کنند. از نگاه این افراد وقتی سرمربی تیم‌ملی پیشاپیش تصمیم گرفته دانیال داوری، رحمان احمدی و یک گزینه دیگر ، (مثلا علیرضا حقیقی) را به برزیل ببرد، محک زدن سوشا و لک غیر از سرکار گذاشتن این بندگان خدا و متوقع کردن یک مشت کارشناس بیکار(!) فایده‌ای ندارد.

 این عده می‌گویند کی‌روش برای بازی با کویت از رحمان احمدی استفاده می‌کند و بازی با گینه را هم به داوری می‌سپارد.

 استفاده از سوشا و لک هم بماند برای یک وقت بهتر...

     
آی اسپورت
2014-03-02 10:22:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر