فهرست
درباره بازی خداحافظی استیوی جی/ له شدن زیرِ استوک!
درباره بازی خداحافظی استیوی جی/ له شدن زیرِ استوک!

درباره بازی خداحافظی استیوی جی/ له شدن زیرِ استوک!

آی اسپورت- آخرین بازی کاپیتان ، آخرین گلش برای لک لک ها  درست وقتی زده شد که زیر استوک له شده بودند. در نیمی از یک نیمه پنج بار دروازه ی لیورپول باز شد  ،  جایی دور از دروازه های خودی ، که صداهای یک پارچه ی (( هرگز تنها قدم نخواهی زد ))   هم به گوش نمی رسید .

6-1  باختن به استوک در بازی پایان فصل ، برای تیمی که کاپیتانش را راهی می کند ،  و راهی به لیگ قهرمان اروپا هم پیدا نکرده  ، ستاره اش دلداه‌ی آرسنال شده و ساز ناکوک می زند و در مرسی ساید در جشن پایان فصل باشگاه  هو  می شود ، پُر است از خریدهایی که مفت نمی ارزند و روی دستش باد کرده اند ، کابوس زنده ای است که در بندر آنفیلد جولان می دهد .


دستان براندان را بالا می برد و چمدانش را نیمه باز می کند که منتظر تصمیم مالکان بماند . حتی حالا که بنیتس راهی مادرید شده و سکوهای قرمز رنگ ، دیگر امیدی به قهرمان استامبول و آلترناتیو همیشگی نیمکت شان ندارند .

مچاله شدن در خانه ی استوک زنگ های زیادی را به صدا درآورد . تیمی که انقدر راحت گل میخورد و به هیچ تاکتیک خاصی نیاز نیست برای عبور کردن از خط دفاعی بی رمقش ،  از همان اول فصل امیدش برای کسب سهمیه بیشتر شبیه به شوخی است  .  تیمی که  با تمدید قرارداد کلوتوره ، نشان داد قرار نیست برای قهرمانی بسته شود و هر سال با مدافعانی که در تیم های معمولی تر هم  جایی بهتر از نیمکت نسیب شان نمی شد ، هر چه مهاجمان آماده اش رشته اند پنبه می کند  و  همین  فورواردها را هم به ستوه در می آورد و راهی شان می کند ،  جز جرقه های مقطعی چیزی نیست ، نمی تواند باشد !


یک شکست سنگین ، یک اتفاق که اتفاقی رخ نداد .  درست در بدترین زمان ممکن ، شاید با تمام تلخی اش برای لک لک ها و کاپیتان کوچ کرده شان ، زنگی باشد که گوشی را دست مالکان باشگاه بدهد برای رسیدن فردایی که بیشتر از بیست سال است تاخیر داشته .

باید بالوتلی رنگ کردن و جای سوارز قالب کردن را فراموش کنند ،  در غیر این صورت  ((لک لک ها  بر بام ))   هرگز کلید نمیخورد  !

سعید طالبی

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-27 18:48:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر