فهرست
واردات بدنساز از برزیل
واردات بدنساز از برزیل

واردات بدنساز از برزیل

آی اسپورت -  به جای امید نمازی که به قول کی‌روش عباس هم می‌توانست کارش را انجام بدهد و سیموئز که لابد به قول کی‌روش بابای عباس از عهده انجام کارهایش برمی‌آید، یک کمک‌مربی از برزیل آمده که ظاهرا  بدنساز خبره‌ای است و می‌تواند کل بازیکنان تیم‌ملی را کنترات بردارد و از حسین ماهینی و لاغراندام‌های تیم کی‌روش، در یک چشم به هم زدن آرنولد و سیلوستر استالون بسازد.

 در روزهایی که رسانه‌ها می‌پرسند دستیاران کی‌روش در جام‌جهانی چه کسانی هستند و حتی از یحیی گل‌محمدی فقط به صرف تماشای یک جلسه تمرین تیم‌ملی به عنوان کمک‌مربی ایرانی کی‌روش در جام‌جهانی 2014 برزیل نام می‌برند، منابع خبری از ورود یک بدنساز برزیلی به ایران خبر می‌دهند، بدنسازی که مورد تایید کی‌روش است و گفته می‌شود قرار است با یک سری تمرینات بدنسازی فشرده مشکلات جسمی ملی‌پوشان را حل کند.

 در این مقطع از سال، انجام تمرینات بدنسازی چندان مرسوم نیست اما کی‌روش که بدون تعارف کار بدنسازان ایرانی را قبول ندارد و شرایط بدنی فوتبالیست‌های ایرانی را به خاطر نوع تمرینات، تغذیه و بدتر از آن شیوه زندگی آنها، به شدت پایین‌تر از سطح استاندارد می‌داند، چاره کار را در این دیده که با استفاده از متخصصین بدنسازی، بدن‌های ملی‌پوشان را دوباره‌سازی کند. این بازسازی بدنی مهم‌ترین ترفند کی‌روش برای تبدیل تیم تنبل و کم‌رمق‌اش به تیمی است که میانگین دوندگی بازیکنانش نزدیک به 12 کیلومتر در هر بازی باشد.

 این که بدنساز برزیلی تا چه حد کی‌روش را به این خواسته قلبی‌اش نزدیک کند، مشخص نیست اما فقط باید دعا کرد بازسازی بدنی ملی‌پوشان شکننده فوتبال ایران منجر به آسیب دیدگی آنها نشود

     
آی اسپورت
2014-03-02 10:27:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر